Je konec. Radomyšl nestačila na Milevsko

Písek, Radomyšl - Hokejisté Sokola ve čtvrtfinále krajské ligy podlehli 4:6 a 3:7. Farma Písku na soupeře nestačila ani v jednom ze čtyř zápasů v sezoně.

16.2.2016

Radomyšl dvakrát podlehla Milevsku a v play off končí.Foto: Jan Škrle

V play off krajské ligy se neohřáli. V nejkratší možné době pro hokejisty Radomyšle skončily boje ve vyřazovací části. Už po dvou zápasech čtvrtfinále vypadli a mají po sezoně.

Jediný zástupce Strakonicka vypadl s Milevskem po sérii 0:2, když v pátek 12. února venku podlehl 4:6 (2:1, 1:2, 1:3) a v neděli v domácí odvetě pak 3:7 (3:0, 0:4, 0:3).

Kde našel trenér Radomyšle Radek Volf příčinu brzkého konce? „V obou zápasech jsme nezvládli druhé třetiny. Jako by vždy přišlo uspokojení z dobré první části," uvedl.

Úvodní utkání série začala Radomyšl výborně, v 8. minutě po gólech Kudrny a Mošovského vedla 2:0. Domácí ještě do přestávky snížili. Ale ve 31. minutě vrátil Mošovský hostům dvougólový náskok. Jenže ve 32. minutě po dvou slepených brankách bylo vyrovnáno. Ve 42. minutě Radomyšl poslal znovu do vedení Řehoř, ale v poslední desetiminutovce se třikrát prosadili domácí a otočili na konečných 6:4.

Shrnuto – hrál se vyrovnaný duel, který na svoji stranu strhlo Milevsko. „V první třetině jsme hráli chytře a i přes chyby jsme v dalším průběhu bojovali. Jenže v poslední části jsme hráli deset minut oslabení, tam se to asi muselo zlomit," popsal Volf.

V odvetě úvodní třetina bojovného utkání naznačovala spíše pokračování série. Hráči Radomyšle, posíleni o nejproduktivnějšího útočníka píseckého druholigového áčka Filipa Vlčka, byli pány na ledě a ujali se tříbrankového vedení po trefách Vlčka, Mošovského a Řehoře, a to v 17. a 18. minutě.

Z kabin však po pauze přišli Milevští jako vyměnění. Hrál se výborný hokej, který začal chutnat více hostům. Obrat na sebe nenechal dlouho čekat a po sedmibrankové smršti slaví milevští hokejisté postup do dalšího kola play off.

První třetina jednoznačná, ale potom sedm inkasovaných gólů. „Měli jsme i smůlu, Mošovský trefil břevno a několikrát puk poskakoval před čárou. Hlavně jsme ale od druhé třetiny nebruslili, jako by vše mělo přijít samo. Třetí třetina už byla lepší, kluci bojovali. Soupeř se však ve druhé části chytil, ke konci utkání trestal naše chyby," popsal kouč.

Na postup podle Radka Volfa mužstvo mělo. „Asi se projevilo to, že jsme rok 2016 špatně začali. No a i jsme ho špatně skončili." A jaké je celkové hodnocení sezony? Cílem bylo play off, což se povedlo. „Sezona se mi ze 60 procent nelíbila. Měli jsme na víc," uzavřel Radek Volf. Radomyšl coby farma Písku byla v sezoně staronovým účastníkem soutěže.

Sestavy Sokola Radomyšl

1. zápas: Kadlec – Mazanec, Ruda, Kudrna, R. Volf ml., Burkoň, Hřebíček – Mošovský, Stropnický, Gába – Vlk, Řehoř, Jungbauer – Duchoň, Koupal, Kurz.

2. zápas: Kadlec (35. Kafka) – Pěnička, Mazanec, Kudrna, R. Volf ml., Burkoň, Hřebíček – Mošovský, Stropnický, Gába – Vlk, Řehoř, Jungbauer – Vlček, Koupal, J. Volf.

16.2.2016 VSTUP DO DISKUSE

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B(18 000 Kč)

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) řidič do 3,5 t. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Zechovice, POŽADAVKY: ŘP"B" podmínkou, sk. "C", "E"- výhodou, KONTAKT: telefonicky PO - PÁ 8:00-15:00hod., Stejskal Josef, tel.: 725012162, e-mail: doprava@oridian-trade.cz. Pracoviště: Oridian trade s.r.o., 387 19 Čestice. Informace: Josef Stejskal, +420 725 012 162.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce(18 000 Kč)

Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Směnnost - 2 směny od 6:00 -14:00h a od 9:30 - 18h, 1x za 14 dnů práce v sobotu od 6.00 do 12.00 hod., Možnost zaučení , Mzda: 18.000,- Kč + odměny, KONTAKT: osobně na provozovně "Bufet Hradský" od 9.00 - 15.00 hodin, p. Mašek tel. 722 933 272, e-mail: bufethradsky@seznam.cz. Pracoviště: Jatky hradský, s.r.o. - bufet hradský, Velké náměstí, č.p. 217, 386 01 Strakonice 1. Informace: P. Mašek, +420 722 933 272.

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni(15 000 Kč)

Pomocníci v kuchyni pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba od 6:30-15:00 hod. Možno posunout nástup pracovní doby od 7:00hod.. Pracoviště: Jatky hradský, s.r.o. - bufet hradský, Velké náměstí, č.p. 217, 386 01 Strakonice 1. Informace: P. Mašek, +420 722 933 272.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství(12 200 Kč)

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o stříhání stromků, pletí jahod, trhání třešní, Ubytování zajištěno, KONTAKT: telefonicky v době od 7:00-15:00 hod., Demyda Olena, tel.: 608622182. Pracoviště: Demyda s.r.o. - chelčice, 389 01 Vodňany. Informace: Olena Demyda, +420 608 622 182.

Vrtulník letěl pro těžce zraněné dítě, na bobech vyjelo z sjezdovky u Kvildy

Frymburští ledaři chystají dráhu na bruslení, ale varují, že na hromadné bruslení to ještě není.
3

OBRAZEM: Ledaři připravují dráhu, bruslit se zatím dá na dvou oválech

Ve středu 21. února vám představíme další děti z MŠ v Parku ve Strakonicích

Strakonicko - V unikátním projektu postupně Deník představil všechny prvňáčky ze Strakonicka. Nyní na fotografiích najdete děti z mateřských škol.

Mariáš přilákal 18 hráčů, vyhrál Vladimír Kortán

Čejetice - Kulturní dům v sobotu 17. února odpoledne patřil kartám. Čejetičtí tady připravili turnaj ve voleném mariáši, ke stolkům zasedlo 18 hráčů.