Liga juniorů: Třebíč – Strakonice 5:1

Domácí, pohlížející na postupovou čtyřku, od začátku neponechali nic náhodě a diktoval ihned tempo hry. Přestože hosté byli ve chvílích, kdy plnili pokyny trenérů, vcelku vyrovnaným soupeřem, nic to nezměnilo na konečné porážce. Soupeř byl hokejovější a trestal zbytečné chyby a oslabení. Skvělou formu předvedl David Havelec v brance.

Strakonice – Havlíčkův Brod 1:6

První třetinu domácí odehráli celkem vyrovnaně. Druhá část byla znovu jejich osudovou. Po zbytečných chybách třikrát inkasovali a darovali soupeři čtyřbrankové vedení. V posledním dějství se snažili korigovat stav, ovšem marně. Jen soupeř proměnil jednu ze svých šancí. V utkání byla nařízena trestná střílení na obou stranách, kde šťastnější byli brankáři obou týmů. Znovu nadstandardní výkon podal brankář David Havelec, v útoku vynikal Michal Bazgier.

Liga starších dorostenců: Strakonice – Třebíč 0:16

Soupeř coby první tým tabulky předvedl svou herní sílu a domácí celek to odnesl vysokou porážkou. Hosté byli po celou dobu lepší ve všech herních činnostech a zejména v soubojích jeden na jednoho. Již v 1. minutě se ujali vedení a skóre ve svůj prospěch v jeho průběhu hrozivě navyšovali. Na takto herně dobře vybavený celek hostí strakoničtí hráči nenašli žádný recept a jenom bojovnost a vůle, se kterou šli do každé třetiny zápasu, aby korigovali výsledek, nestačily.

Havlíčkův Brod – Strakonice 7:2

Velmi mladé družstvo Strakonic – oslabené o šest hráčů základní sestavy – nastoupilo proti druhému týmu tabulky a starším a zkušenějším hráčům. Tentokrát se minimálně do poloviny zápasu museli bát domácí o výsledek. Jihočeši dobře bránili, napadali a dostávali se do zakončení. Jenže vlastní chyby je neustále nutily dotahovat náskok soupeře, který v polovině utkání vedl o dvě branky. A vzápětí po již ubráněné přesilovce domácí zvýšili. I třetí část byla ze strany hostů dobře odehraná, ale nepodařilo se jim využít šance. V polovině poslední třetiny šli Strakoničtí do oslabení tři na pět, kdy měli tři hráče na trestné lavici, a soupeř dvakrát tuto výhodu početní využil.