HOKEJOVÝ DUDÁK PŘEBOR JZ ČECH

Ilustrační foto.Ilustrační foto.Zdroj: Deník/ Redakce10. kolo:
Sušice – Horažďovice 7:5 (3:1, 1:2, 3:2). O Smetana 2, J. Koryťák, J. Sulan, L. Šmrha, M. Snopek a R. Hnětkovský – L. Sosna, M. Panský, R. Sýkora, J. Funda a L. Hrubý.
Drahonice – Katovice 5:2 (3:0, 0:1, 2:1). F. Paukner 2, F. Kubiš, L. Novák a P. Srb – V. Křivanec 2.

Kanadské bodování: 20 – L. Novák (Drahonice) 10+10. 16 – P. Brejcha (Drahonice) 4+12. 12 – F. Paukner (Drahonice) 6+6, 11 – J. Maroušek (Drahonice) 5+6, 10 – J. Major (Katovice) 6+4.

1. TJ Sušice                     10 8 1 1 46 : 22 17
2. TJ Drahonice                 9 7 0 2 51 : 27 14
3. TJ Sokol Katovice          10 3 1 6 32 : 51 7
4. HC Horažďovice             9 0 0 9 27 : 56 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ

11. kolo:
Radomyšl B – Netolice 5:0 kontumace z důvodu nedostatku hráčů hostí.
Protivín – Spedition Schäfer 5:0 (2:0, 1:0, 2:0). T. Mařík 2, J. Bican, M. Daňhel a M. Brůžek.
Horažďovice – Eagles 4:4 (3:1, 1:2, 0:1). J. Janouš 3, P. Reindl – D. Michl, D. Scholtz, D. Hanus a J. Vilikus.
Drachkov – Ales 5:6 (3:3, 1:2, 1:1). D. Diviš a P. Kuncipál 2, V. Trnka – J. Mikeš 4, P. Zach a R. Dub.
Vodňany – Prachatice 6:3 (4:0, 1:2, 1:1). O. Zájeda a P. Brejcha 2, D. Šindler a M. Podlešák – Z. Chval, M. Frnka a M. Krump.

Kanadské bodování: 40 – P. Brejcha (Vodňany) 23+17. 34 – J. Bican (Protivín) 21+13. 27 – Š. Hřebejk (Radomyšl B) 9+18. 26 – J. Mikeš (Ales) 19+7. 25 – D. Šindler (Vodňany) 7+18.

1. Radomyšl B                  9 8 0 1 74 : 20 16
2. Protivín                        7 6 0 1 60 : 13 12
3. Drachkov                      9 6 0 3 54 : 38 12
4. Blatná                          10 6 0 4 68 : 55 12
5. Ales                             9 5 1 3 68 : 56 11
6. Vodňany                       9 4 0 5 55 : 68 8
7. Eagles                          7 2 3 2 26 : 25 7
8. Prachatice                     8 3 1 4 40 : 45 7
9. Spedition Schäfer          9 3 0 6 30 : 49 6
10. Netolice                      8 1 0 7 28 : 69 2
11. Horažďovice                9 0 1 8 28 : 93 1