DUDÁK PŘEBOR JIHOZÁPADNÍCH ČECH

Ilustrační foto.Ilustrační foto.Zdroj: Deník/ Redakce17. kolo: Start Luby – Drahonice 2:5 (1:1, 1:1, 0:3). J. Topinka a P. Staněk – L. Novák a T. Mařík 2, J. Koubek.
Horažďovice – Katovice 4:3 (1:1, 3:1, 0:1). L. Hrubý 2, R. Knetl a R. Sýkora – P. Krůček, V. Křivanec a J. Hřebíček.

Kanadské bodování: 19 – T. Holý (Sušice) 8+11. 18 – P. Brejcha (Drahonice) 13+5. 16- J. Sulán (Sušice) 10+6. 15 – E. Binder (Horažďovice) 11+4. L. Novák (Drahonice) 7+8. 13- F. Paukner (Drahonice) 5+8. 12 – H. Pikhart (Luby) 6+6. 11 – J. Fiala (Luby) 6+5, M. Sosna (Horažďovice), P. Krůček (Katovice) 3+8.

Aktuální tabulka:
1. TJ Sokol Katovice    11 8 1 2 50 : 39 17
2. TJ Start Luby          14 6 0 8 54 : 72 12
3. TJ Drahonice           10 5 1 4 48 : 32 11
4. TJ Sušice                11 5 0 6 49 : 44 10
5. HC Horažďovice       14 5 0 9 46 : 60 10

OKRESNÍ SOUTĚŽ

17. kolo: Protivín – Drachkov 8:4 (2:0, 4:1, 2:3). J. Bican 3, T. Mařík, P. Kříž, Z. Křišťan, M. Brůžek, P. Jankovský – D. Diviš 2, R. Beneš, V. Trnka.
Radomyšl B – Vodňany 5:4 (0:2, 3:2, 2:0). J. Maroušek 2, Š. Hřebejk, M. Kastner, David Šulc – D. Šindler 2, P. Brejcha, H. Voldřich.
Blatná – Prachatice 2:10 (0:3, 2:0, 0:7). V. Pechlát 2 – M. Trůbl 3, M. Kutlák 2, B. Krump, M. Krump, M. Slobodník, P. Machovec, M. Klíma.
Netolice – Ales nesehráno.
Spedition Schäfer – Eagles 5:6 (0:2, 1:2, 4:2). K. Zbíral 2, D. Šenkyřík, L. Vokoun, I. Říha – D. Scholtz 3, R. Liška 2, D. Michl.

Kanadské bodování: 50 – J. Maroušek (Radomyšl B) 23+27. 35 – D. Diviš (Drachkov) 25+10. 31 – V. Pechlát (Blatná) 22+9, 29 – M. Borl (Radomyšl B) 22+7, M. Brabec (Drachkov) 14+15. 27 – T. Křižan (oba Drachkov) 11+16.

Aktuální tabulka:
1. Radomyšl B           15 12 2 1 111 : 46 26
2. Protivín                 15 12 1 2 100 : 36 25
3. Drachkov               16 11 2 3 100 : 48 24
4. Prachatice             14 10 1 3 79 : 41 21
5. Vodňany                15 8 0 7 81 : 80 16
6. Spedition Schäfer   16 5 1 10 79 : 94 11
7. Blatná                   16 5 1 10 81 : 113 11
8. Eagles                   15 5 0 10 49 : 73 10
9. Ales                       14 4 1 9 47 : 63 9
10. Netolice               13 4 1 8 44 : 85 9
11. Horažďovice         15 1 0 14 47 : 139 2