Svým fanouškům se představí hokejisté HC Strakonice. Po výborném výkonu v Jindřichově Hradci jim patří druhá příčka tabulky o dva body za vedoucím Milevskem. To hraje své utkání až v neděli, takže se Strakoničtí mohou dostat alespoň na den do čela tabulky. Podmínkou však je tříbodová výhra nad Soběslaví. Ta má v této sezoně výsledky jako na houpačce, nicméně v minulém kole porazila vysoko 7:2 hráče Českého Krumlova. V každém případě čeká fanoušky na strakonickém ledě zajímavá podívaná.

V úplně jiném postavení jsou hokejisté Sokola Radomyšl. Ti jsou se ziskem tří bodů devátí v tabulce a potřebují bodovat jako sůl, aby mohli bojovat o play off. V minulém kole to měli složité, když doma podlehli 2:5 lídrovi tabulky z Milevska. O nic jednodušší utkání ale na Radomyšl nečeká ani tentokrát. Hráči Sokola zajíždějí do Veselí nad Lužnicí, které v minulém kole doma přetlačilo hodně silnou Hlubokou nad Vltavou.

Zbylé tři zápasy 6. kola KL se hrají v neděli vesměs od 17 hodin. Nastoupí proti sobě dvojice Vimperk - Milevsko, Český Krumlov - Hluboká a Božetice - Jindřichův Hradec. Aktuální tabulka krajské ligy má tuto podobu.