Potřetí v řadě hokejisté Strakonic nebodovali. V neděli doma nestačili na David servis České Budějovice, podlehli mu 2:5 (1:3, 0:1, 1:1).

Začali výborně, byli aktivnější, dobře napadali, z mnoha šancí dali ale jediný gól – v přesilovce dorazil Čadkovu střelu Kopecký. Hosté udeřili z první vážnější příležitosti, všechno před sebou prostřelil Rob.
A o 16 vteřin později skóre otočil Hanzal. Do přestávky přidal třetí trefu Daniel Mikeš.

Ve druhé třetině se domácí vrátili ke své hře, jenže ztroskotávali na skvělém brankáři Kučerovi. Neuspěl proti němu z trestného střílení ani Čadek. Udeřilo tak opět na druhé straně, to přidal svoji druhou trefu Rob.

Snížení přinesla 45. minuta, kdy se pod horní tyčku trefil podruhé Kopecký. Konečnou podobu výsledku dal přesnou trefou v přesilovce od modré čáry exstrakonický Šulčík.

Strakonice – David servis České Budějovice 2:5 (1:3, 0:1, 1:1). Branky: 5. Kopecký (Čadek), 45. Kopecký (Andrle, Bouška) – 10. Rob (Suchánek), 10. Hanzal (Šulčík, Dalibor Mikeš), 15. Daniel Mikeš (Rob, Suchánek), 39. Rob (Suchánek, Daniel Mikeš), 50. Šulčík (Heindl). Rozhodčí: Pešina, Macák – Studnař, Zelenka. Vyloučení: 5:9, navíc Chaloupka 10' OT. Využití: 1:2. Diváků: 400.

Strakonice: Zeman – Hřebíček, Kovář, Hrubý, Ondrejec, Řehoř, Kloud, Škoda – Kadlec, Černý, Růžička – Čadek, Bouška, Kopecký – Andrle, Binder, Major – Kurečka.