Hokejisté Strakonic vyšli potřetí v řadě bodově naprázdno

Strakonice - Tým od Otavy podruhé v sezoně prohrál na domácím ledě.

26.11.2013

Strakonice podlehly David servisu 2:5.Foto: Jan Škrle

Potřetí v řadě hokejisté Strakonic nebodovali. V neděli doma nestačili na David servis České Budějovice, podlehli mu 2:5 (1:3, 0:1, 1:1).

Začali výborně, byli aktivnější, dobře napadali, z mnoha šancí dali ale jediný gól – v přesilovce dorazil Čadkovu střelu Kopecký. Hosté udeřili z první vážnější příležitosti, všechno před sebou prostřelil Rob.
A o 16 vteřin později skóre otočil Hanzal. Do přestávky přidal třetí trefu Daniel Mikeš.

Ve druhé třetině se domácí vrátili ke své hře, jenže ztroskotávali na skvělém brankáři Kučerovi. Neuspěl proti němu z trestného střílení ani Čadek. Udeřilo tak opět na druhé straně, to přidal svoji druhou trefu Rob.

Snížení přinesla 45. minuta, kdy se pod horní tyčku trefil podruhé Kopecký. Konečnou podobu výsledku dal přesnou trefou v přesilovce od modré čáry exstrakonický Šulčík.

Strakonice – David servis České Budějovice 2:5 (1:3, 0:1, 1:1). Branky: 5. Kopecký (Čadek), 45. Kopecký (Andrle, Bouška) – 10. Rob (Suchánek), 10. Hanzal (Šulčík, Dalibor Mikeš), 15. Daniel Mikeš (Rob, Suchánek), 39. Rob (Suchánek, Daniel Mikeš), 50. Šulčík (Heindl). Rozhodčí: Pešina, Macák – Studnař, Zelenka. Vyloučení: 5:9, navíc Chaloupka 10' OT. Využití: 1:2. Diváků: 400.

Strakonice: Zeman – Hřebíček, Kovář, Hrubý, Ondrejec, Řehoř, Kloud, Škoda – Kadlec, Černý, Růžička – Čadek, Bouška, Kopecký – Andrle, Binder, Major – Kurečka.

26.11.2013 VSTUP DO DISKUSE

Fotbalisté Dynama v sobotním šlágru II. ligy porazili Opavu 2:1 a vystřídali ji v čele tabulky.
103

Dynamo ve šlágru kola zdolali Opavu a vedou tabulku

Osek doma zdolal v derby Katovice 2:1.
23

Osek vyhrál derby, ukončil tak šestizápasovou vítěznou šňůru Katovic

Retro ukazuje Strakonice v dávných letech

Strakonice - V Jelence strakonického hradu je k vidění výstava Strakonické retro s podtitulem Od umění ke sportu. Výstava mapuje úspěchy, kterých strakoničtí sportovci či umělci dosáhli doslova před desítkami let. Ale nejen to - můžete zde také vidět unikátní fotografie zachycují proměnu Strakonic, sportovní náčiní od lyží až po motorky či padák a nebo čím se zabývaly místní noviny. Výstava trvá do 31. října