HC Tábor B - Sokol Radomyšl 1:4 (0:0, 1:2, 0:2). Góly a nahrávky: 32. F. Hubáček (Kanov, R. Ježek) – 27. Hovora (J. Řehoř), 38. Hovora (J. Řehoř, Burkoň), 46. V. Šuhaj (Hovora, J. Řehoř), 60. Hovora.
Sestava Radomyšle: Žilinčík – Pěnička, M. Hřebíček, Vejda, Burkoň, R. Volf ml. – J. Řehoř, Hovora, V. Šuhaj, O. Gába, Jungbauer, Slavík, Fr. Bárta, Šimoník, P. Březina.

„Béčko Tábora je nevyzpytatelným soupeřem, nicméně my tam chtěli vyhrát. Přípravné zápasy na sezonu nám až tolik nevyšly, když se hodně zkoušelo. První třetina se nám však proti Táboru moc nevydařila, domácí byli lepším týmem a nás podržel gólman Žilinčík. Branky začaly padat až od poloviny zápasu a do vedení jsme šli my ve vlastním oslabení po chybě táborského brankáře. Soupeř sice brzy vyrovnal, ale my ještě do konce třetiny šli zpět do vedení. Do závěrečné třetiny jsme šli s tím, že to odehrajeme pozorně, nedostaneme gól a naopak se pokusíme ještě nějaký přidat. To nám vyšlo do puntíku a náš třetí gól vstřelil sedmnáctiletý Vojta Šuhaj. V úplném závěru utkání zkompletoval svůj hattrick náš hrající trenér Radek Hovora,“ shrnul vítězné utkání v Táboře Jaromír Šíp ze Sokola Radomyšl.

Vítěz minulého ročníku HC Strakonice měl v prvním kole Krajské ligy volný los. V dalším kole soutěže hostí Radomyšl hokejisty Spartaku Soběslav, Strakoničtí pak na svém ledě přivítají Lední medvědy z Pelhřimova.