Favorizované týmy Pelhřimova, Českého Krumlova a Strakonic opět nezaváhaly a seřadily se na čele tabulky. Stoprocentní bilanci má ještě Humpolec. Bez bodu naopak zůstává po domácí porážce od Radomyšle obhájce titulu, jindřichohradecký Vajgar.

Slavoj Český Krumlov – TJ Božetice 8:1 (4:0, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 8. D. Svoboda, 11. J. Krcho (Vondřich, Břečka), 16. Ungr (M. Lukeš, Klíma), 17. Hakl (M. Lukeš), 21. Kadlec (J. Krcho, Vondřich), 24. Břečka (J. Krcho, Vondřich), 39. Vondřich (J. Krcho, Břečka), 52. Břečka (Vondřich, Kadlec) – 38. Schönbauer (F. Brabec, Buriánek).

Rozhodčí: Stach – Mich. Dančišin, Knor. Vyloučení: 7:10. Využití: 2:0. Diváci: 120.

Jiskra Humpolec – Hluboká nad Vltavou Knights 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 5. T. Dvořák, 20. Hubata (T. Dvořák, Zadina), 42. T. Dvořák (Hubata) – 34. E. Bahula (Moudrý, R. Heřmánek), 46. Miler (Maurenz). Rozhodčí: Hamr – Soukup, Bušta. Vyloučení: 2:1, navíc Hurda (Hump.) 5 minut + do konce. Využití: 0:0. Diváků: 120.

Lední Medvědi Pelhřimov – HC Vimperk 6:2 (4:1, 0:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 4. F. Kasalý (Marek Hadrava, L. Svoboda), 9. F. Bříza (Marek Hadrava, Martin Hadrava), 11. Kopic (D. Vrátný, Votápek), 14. Vysloužil (Kopic, Zadražil), 48. Vysloužil (D. Kasalý), 51. Votápek (Vysloužil) – 17. L. Turek (J. Předota), 45. Švarc (J. Předota, R. Sitter). Rozhodčí: Mich. Jílek – Tuháček, Vavruška. Vyloučení: 5:4, navíc J. Předota (Vimp.) 10 minut. Využití: 1:1. Diváků: 210.

HC Vajgar Jindřichův Hradec – Sokol Radomyšl 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 21. Kalvas (Pucher st., Jon), 34. D. Košťál – 38. Jungbauer (Stauber, Slavík), 41. Slavík, 48. M. Hřebíček (Vlk). Rozhodčí: L. Květoň – Kreuzer, Polonyi.

Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváků: 141.

HC Strakonice – Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 8:4 (1:0, 4:3, 3:1)

Branky a nahrávky: 16. Jiřinec (M. Müller, Kopenec), 29. Ruda (Křenek), 31. L. Hrubý (M. Müller), 33. J. Švec (Dlouhý), 38. A. Mikeš (J. Švec), 46. Menšík (Jiřinec), 47. P. Šebesta (J. Švec, Dlouhý), 54. P. Šebesta (D. Škoda) – 22. R. Benda (Nehoda), 33. Klimeš, 34. Vlach (R. Benda, Klimeš). Rozhodčí: Šperl – Jindra, Jiřička. Vyloučení: 3:4, navíc Topinka (Strak.) 10 minut. Využití: 1:1. Diváků: 750.

HC Milevsko – Spartak Soběslav 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 18. Suchan (Hamerle), 39. Pouch (Tampier) – 7. Hraňo (J. Škoda, Žákovský), 28. Slabý (Himpan, O. Pánek), 33. Hraňo (Píha, V. Pánek), 47. T. Tržil (J. Škoda, Hraňo), 60. J. Škoda. Rozhodčí: D. Urban – P. Němec, J. Beránek. Vyloučení: 5:4, navíc Marek Čunát (Milevsko) 10 minut. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 32:32. Diváků: 245.