Doma sérii začínají hráči Radomyšle. Jejich soupeřem je Veselí nad Lužnicí a tým ze Strakonicka bude v sérii favoritem. Před čtrnácti dny sice Radomyšl ve Veselí padla, ale trenér David Míka se nebránil tohoto soupeře dostat do čtvrtfinále. „Je to určitě hratelný soupeř. Věříme si, jdeme do série s chladnou hlavou a rádi bychom si pak zahráli derby se Strakonicemi,“ přeje si před startem play off David Míka. Utkání začíná ve 20 hodin, odveta ve Veselí se hraje v neděli od 18 hodin.

Strakoničtí zamíří do Českého Krumlova. V této sezoně se jim proti Slavoji nedařilo, prohráli oba zápasy, ale dopředu zbraně neskládají. Chtějí se na třetí celek po základní části vytáhnout. „V této sezoně může každý porazit každého. Rádi bychom to potvrdili,“ burcuje hráče před startem série trenér Martin Všetečka. V Českém Krumlově se hraje dnes od 19 hodin, odveta ve Strakonicích v neděli od 17 hodin.

V dalších soubojích se utkají dvojice Pelhřimov – Milevsko (pátek od 19 hodin, odveta v Milevsku v neděli od 17 hodin) a Humpolec – Soběslav (pátek od 19 hodin, odveta v Soběslavi v neděli od 17 hodin).