Hokejisté Drahonic válí! Počtvrté v řadě získali dva body a stáhli manko na vedoucí Sušici už jen na tři body. Ve vzájemném střetnutí v 15. kole okresního přeboru, které se hrálo 6.-7. února, lídra na jeho ledě porazili 6:4. Ve druhém utkání pak Luby doma v Klatovech porazily Horažďovice 4:2, díky čemuž z posledního pátého místa poskočily na třetí. Na dno spadli právě Horažďovičtí.

Luby – HC Horažďovice 4:2 (3:0, 1:1, 0:1). Domácí šli do vedení třemi góly, které dali v posledních pěti minutách úvodní třetiny. A jak se později ukázalo, byl to rozhodující náskok. Navíc hned na začátku druhého dějství přidali čtvrtou trefu, hosté reagovali jen snížením v polovině utkání a v poslední minutě.

Branky: 16. R. Pikhart (Zahálka), 17. Spurný (Topinka), 18. Malát (R. Pikhart, Zahálka), 22. Hájek (Spurný, Jindra) – 34. Přerost, 60. L. Sosna (Košatka). Rozhodčí: O. Pressl – J. Pressl, Kosnar. Vyloučení: 7:6. Bez využití. Diváků: 20.

Sušice – Drahonice 4:6 (2:5, 1:1, 1:0). Hrálo se vyrovnané utkání. Hosté byli v první třetině bruslařsky i herně lepší, což vyjádřili také gólově. Od druhé části se hra srovnala, ale Drahoničtí si svůj náskok drželi a dotáhli zápas do vítězného konce. Připsali si už čtvrtou výhru v řadě.

Branky: 8. Broža (Myslík), 13. Korál (Šmrha), 36. Petera (Skuhra), 42. Holý (Korál) – 4. Slabý (J. Maroušek), 5. Slabý (J. Maroušek), 7. Antoš (Brejcha), 8. Žák (Havel), 16. Zeman (Havel), 22. Havel (Řezníček). Sudí: Svoboda – Šlais. Vyloučení: 4:5, navíc Vít Častoral a Žák (oba Drahonice) 10´OT. Bez využití. Diváků: 50.

Volno měly Katovice.

Program 16. kola (13.-14. února): Sušice – HC Horažďovice (ne 16, ZS Sušice), Luby – Katovice (so 14, ZS Klatovy). Volno mají Drahonice. Dohrávka: Luby – Drahonice (neděle 14. února, 16.15, ZS Klatovy).

1. Sušice 12 8 0 4 49:42 16
2. Drahonice 11 6 1 4 59:46 13
3. Luby 11 5 0 6 41:48 10
4. Katovice 12 5 0 7 41:51 10
5. Horažďovice 12 4 1 7 51:54 9