Liga juniorů: Velké Popovice – Strakonice 3:0

V první třetině navázali Jihočeši na poslední utkání minulého ročníku a už po třiceti vteřinách prohrávali. Potom přestali bruslit a bránit, do 10. minuty nechali soupeře navýšit skóre až na tříbrankový rozdíl. Domácí byli přesvědčeni, že si zvýší skóre, ale to se nekonalo. Do konce utkání si Strakoničtí vypracovali několik velmi dobrých šancí, ale bez brankového efektu. Skvěle zachytali oba brankáři.

Strakonice – Písek 4:5

První část začaly Strakonice špatně a soupeř se ujal vedení ve 3. minutě. Po zlepšení hry všech hráčů se hra vyrovnala a na konci třetiny přišlo při oslabení vyrovnání. Do druhé třetiny vstoupili Strakoničtí o poznání lépe, ale s hrou postavenou na třech obráncích. V oslabení inkasovali na 1:2, ale podařilo se jim za pět minut vyrovnat. Znovu dostali gól v oslabení a za necelých šest minut ještě jednou. Po zahájení třetího dějství inkasovali po chybě při vlastní početní výhodě a všichni očekávali debakl. Ten se nekonal, ale naopak se domácím podařilo snížit na kontaktní gól. I když snaha hráčů byla velká, vyrovnat skóre se jim nepodařilo.

Liga starších dorostenců: Strakonice – HC Krkonoše 3:8

Strakoničtí vstoupili do zápasu velmi slibně a s chutí, ale hostující tým se nenechal vyvést z míry. Přidal na rychlosti a důrazu, čímž si vytvořil velký tlak a v 5. minutě šel do vedení. Strakoničtí hráči se nedokázali přizpůsobit tempu soupeře a ten postupně diktoval hru. Od 9. minuty zápasu, kdy tým z Krkonoš proměnil trestné střílení po vynuceném faulu, to vypadalo s domácími velmi bledě. A inkasovali ještě třikrát, takže první třetinu prohráli 0:5. Ve druhé části domácí korigovali, hosté ale odpověděli. Ve třetí třetině pak domácí obdrželi ještě další dva góly, které jen potvrdily převahu hostujícího týmu. Odpovědět dokázali jen jednou.

Velké Popovice – Strakonice 4:3 SN

Strakoničtí šli do vedení ve 4. minutě. V 16. minutě soupeř srovnal, vedení se domácí ujali znovu v 17. minutě. Soupeř srovnal šťastně ve 22. minutě. Jihočeši ale byli následně znovu o gól vpředu. Ve třetí třetině soupeř zvýšil svou snahu a ve 48. minutě vyrovnal na 3:3. Tento stav vydržel až do konce utkání a následovaly nájezdy, ve kterých vyhrál soupeř 1:0. Domácí si ale určitě zasloužili víc než jeden bod.