Podruhé v sezoně prohráli hokejisté Katovic ve 4. kole okresního přeboru. Sušici venku podlehli vysoko 2:7. Radomyšl tak po výhře 3:2 nad Luby zvýšila náskok v čele tabulky na tři body. Cehnice si připsaly dva body za vítězství nad Horažďovicemi na nájezdy, když v normální hrací době skončil zápas 8:8.

CEHNICE – HC HORAŽĎOVICE 9:8 SN (2:6, 6:2, 0:3 – 1:0). Utkání bohaté nejen na góly, také však na překvapivý vývoj ve skóre. Když Západočeši ve 24. minutě využili přesilovku a zvýšili náskok na tři branky, zdálo se, že Cehnice – hrající s minimálním počtem hráčů – budou ztrátu těžko dohánět. Ale na druhou desetiminutovku prostřední třetiny Horažďovičtí asi dlouho nezapomenou. Šest inkasovaných gólů v síti Tábora znamenalo třígólové vedení Cehnic. V závěrečné části přišel očekávaný tlak a velká snaha Horažďovic o vyrovnání. Soupeři už přece jen trochu docházely síly, což znamenalo vyrovnání. O vítězství a dvou bodech pro Cehnice rozhodl v samostatných nájezdech Staněk.

Branky: 7. V. Boška (Srb), 20. Kurečka (Kolman), 31. M. Bažata (V. Boška), 33. Kolman (Staněk), 36. Řeřábek, 40. Kolman (Srb), 40. Polák (M. Boška, Řeřábek) – 5. L. Sosna (Přerost), 16. Tetour (Přerost), 19. Vovčko (L. Sosna, Rataj), 23. M. Sosna (Jílek), 24. Sýkora (L. Sosna), 43. Tetour ( L. Sosna), 48. Panský (Kašpar), 55. Panský (Kašpar). Rozhodčí: Častoral – Krejčí, Zádamský. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:2. Oslabení: 0:1. Diváků: 25.

RADOMYŠL – LUBY 3:2 (1:0, 2:1, 0:1). V zápase pouze průměrné úrovně se ani jedno z mužstev dlouho nemohlo dostat do patřičného tempa. Radomyšl měla od úvodu sice více ze hry, ale výsledkem byl jen jeden gól. Ve vlažném tempu se pokračovalo i ve druhém dějství a i Luby dokázaly několikrát zaměstnat brankáře Horažďovského. V závěrečné třetině Západočeši vycítili, že dosud vedoucí tým soutěže nemá zrovna svůj den – měli převahu i několik slibných šancí, ale výsledkem bylo jenom snížení na jednobrankový rozdíl.

Branky: 7. M. Maroušek (Dörner, Oranský), 28. Havel, 40. J. Maroušek (Oranský, Dörner) – 31. Rajšl (Budweiser), 43. Spurný. Rozhodčí: Vacek – Štrébl, Škoda. Vyloučení: 5:5, navíc Malát (Luby) OK + TS. Využití: 1:0. Diváků: 20.

SUŠICE – KATOVICE 7:2 (1:0, 4:1, 2:1). Domácí o zisku tří bodů rozhodli v prostřední třetině, kdy dali čtyři góly. Katovice snižovaly za stavu 5:0.

Branky: 15. Vávrů (Lejsek), 21. Šmrha (Lejsek), 30. Petera (Košvanec), 32. Korál (Holý), 37. Petera (Rendl), 44. Broža, 53. Machovec (Petera) – 40. Diviš (Jícha), 48. Hodánek. Rozhodčí: Štěrba – Čámský, Skolek. Vyloučení: 7:5, navíc Ryšavý (Sušice) 5+OK, Křivanec (Katovice) 5+OK, Škoda, Topinka (oba Katovice) 10´OT. Využití: 3:0. Diváků: 132.

1. Radomyšl 5 4 0 0 1 29:18 12
2. Katovice 5 3 0 0 2 18:14 9
3. Luby 5 2 1 0 2 22:13 8
4. Sušice 5 2 0 1 2 27:29 7
5. Cehnice 5 1 1 0 3 21:33 5
6. Horažďovice 5 0 1 2 2 18:27 4

Program 6. kola (9.-10. listopadu): Sušice – Luby (ne 16, ZS Sušice), Katovice – Cehnice (so 17.30), Radomyšl – HC Horažďovice (so 19.45).