HC Strakonice – TJ Sokol Radomyšl 4:2 (2:0, 1:2, 1:0). Góly a nahrávky: 10. Kopenec (T. Růžička, Ruda), 18. T. Růžička (Ruda, Samohejl), 35. Samohejl (T. Růžička, Ruda), 60. Ruda (Samohejl, T. Růžička) – 38. Fr. Bárta (R. Volf ml.), 40. Vlk (J. Řehoř). Vyloučení: 4:5, navíc J. Řehoř (Radomyšl) 10 minut. Využití: 0:1. Diváků: 380.
Sestavy – HC Strakonice: Štrobl – Jan Hřebíček, D. Škoda, D. Kovář, M. Hrubý, Kopenec, L. Hrubý – Samohejl, T. Růžička, Ruda, M. Müller, Mikeš, P. Šebesta, Dlouhý, L. Bednařík, P. Řehoř (30. – 40. J. Švec). Trenéři Milan Řehoř a Stanislav Kašpar. Sokol Radomyšl: Žilinčík – Pěnička, Vejda, Hora, M. Hřebíček, R. Volf ml., F. Procházka – Stauber, Jungbauer, O. Gába, J. Řehoř, Hovora, Vlk, Fr. Bárta, Šimoník, P. Březina. Trenéři Radek Hovora, Zdeněk Javůrek a Pavel Procházka.

„Bereme důležitou výhru, která zastavila předchozí zbytečné domácí bodové ztráty. Z naší strany to byl ale zápas promarněných šancí, kdy mohlo být prakticky po první třetině rozhodnuto. Jako rozdílová se v tomto zápase ukázala druhá útočná lajna, která obstarala všechny čtyři góly. Z branky to zkušeně jistil Štrobl. Takže se zápasem s Radomyšlí spokojenost,“ hodnotil utkání strakonický trenér Stanislav Kašpar a doplnil: „První polovinu soutěže zakončíme zápasem v Českém Krumlově. Bude to další kvalitní soupeř z popředí tabulky. pokud by se nám podařily tři body, bylo by to super a zajistilo by nám to dobrou výchozí pozici do odvetných zápasů.“

„Soupeř lépe bruslil, byl aktivnější a my mu nechávali až moc prostoru. Především druhá strakonická útočná lajna nás přehrávala a dala nám všechny branky. Druhá polovina utkání byla vyrovnanější a nám se podařilo snížit na rozdíl gólu. Osm minut před koncem utkání jsme přečkali přesilovku tří proti pěti a v závěru to zkusili srovnat v power play. To nám však nevyšlo a odjíždíme tak z okresního derby s prázdnou,“ shrnul utkání Jaromír Šíp ze Sokola Radomyšl s tím, že akcie týmu v utkání držel výborným výkonem především brankář Žilinčík.