KH ISSM Kopřivnice – HBC JVP Strakonice 1921 40:25 (17:9)

Branky: Střelec 7 (1), Musálek 7, Gřes 6, Lefan 4, Petřík 3 (2), Brito, Bukovský 3, Ježek, Zima 2, Kancel, Polcar, Doležel 1 – M. Nejdl 6, Fencl, Baierling 4, Pek, Bičiště 3, Wildt 2 (1), Samek 2, Kaplan 1. Vyloučení: 5:3. ŽK: 1:0. Góly ze sedmiček: 3:1.

Strakoničtí sice dali první branku utkání, ale to bylo naposledy, kdy vedli. Domácí vytáhli v 10. minutě vedení na 5:1 a o chvíli později na 8:2. Do přestávky narostla strakonická ztráta až na osm branek.

Úvod druhého poločasu vyšel lépe Jihočechům, kterým se podařilo stav korigoval na 18:13. Jenže domácí si vzali rychle osm branek k dobru zpět a ve 44. minutě již vedli o jedenáct branek a bylo rozhodnuto. Rozdíl branek narůstal a čtyřicátou branku dali domácí v 59. minutě. Strakoničtí již pak jen korigovali výsledek posledním gólem utkání.

Strakoničtí zůstávají v tabulce dvanáctí se ziskem sedmi bodů. Na bod se však na ně dotáhly Maloměřice, které překvapivě porazily Zubří.

Nyní v sobotu Strakoničtí hostí na své palubovce druhé Lovosice. Hraje se od 15 hodin. První vzájemné utkání této sezony Lovosice doma vyhrály 32:29.

Zdroj: HBC JVP Strakonice