TJ Sokol Nové Veselí – HBC JVP Strakonice 1921 36:23 (20:12)

Branky Strakonic: Bičiště, Sedláček 5, Wildt 4, Němec 3, Zdychynec, F. Lukeš, Brůha 2. Vyloučení: 2:3. Bez ŽK. Góly ze sedmiček: 4:0.

Po vyrovnaném úvodu utkání, kdy byl po deseti minutách stav 6:5, domácí odskočili na 9:5 a v 18. minutě již vedli 13:6. Do poločasu Nové Veselí zvýšilo na rozdíl osmi branek. Ve druhém poločase domácí svůj náskok navyšovali až na konečný rozdíl 13 branek.

"K zápasu jsme přistoupili špatně. Nebyli jsme koncentrovaní, v obraně ani útoku jsme nebyli důrazní, neproměňovali jsme šance. Naše střelecká úspěšnost byla mizerná a Veselí nás přehrálo jak rychlým útokem, tak v obraně. Kluci, kteří dostali více prostoru, si to musí vzít jako ponaučení a zamakat, aby byli rovnocennými náhradníky a poprali se o místo v základní sestavě. Doufám, že jim to ukázalo, kde a na čem pracovat," komentoval utkání strakonický trenér Michal Zbíral.

Poslední utkání sezony sehrají Strakoničtí v sobotu 27. dubna od 17 hodin na domácí palubovce s Jičínem. V závěrečném kole ply out pak mají volno.