Osečtí totiž s gólovými nadílkami z přípravy neskončili a nechali si v sobotu 17. března nějaké v zásobě na krajský přebor.

Osek – Dačice 4:1 (3:0)

Branky domácích zařídili Carda 2, Hanák a Říský, za hosty snížil těsně před koncem z penalty Jindra. Sudí: Dunovský – Krčín, Kaštánek, 10 diváků.

Pokud měl trenér domácích Jaroslav Voříšek nějaké obavy, že jeho svěřenci zapomenou na skvělé výkony z přípravy, spletl se. Osek začal pěkně zostra a po 20 minutách už měl na kontě tři pěkné šance. Hosté se před oseckou branku moc nepodívali. Osek dominoval celý zápas a o čisté konto přišel až v 88. minutě.

Strakonice - Hradec Králové 69:100
Konec základní části ligy, výhra na Slovance a porážka s Hradcem


Trenér Jaroslav Voříšek: „Povinné body, zasloužené vítězství. Zvlášť v prvním poločase jsme hosty nepustili do vážnější situace a od většího brankového rozdílu je zachránil náš nedůraz nebo nepřesnost v zakončení. Po obrátce se hráči Dačic zlepšili v kombinaci a několikrát prověřili Budoše, který musel do druhého poločasu nahradit prokřehlého Hulínka (bolest kotníku). Po gólu Cardy na 4:0 (jeho 100. gól v dresu Oseku) hosté už jen korigovali v závěru z penalty po faulu Kuneše.“

Sestava Oseku: Hulínko (46. Budoš) – Kuneš, Krejčí, Carda, Hanák – Brabec, Hoch, J. Říský, Benda – Maroušek (38. Hromek), Kroupa (69. Ježek).
Sestava Dačic: Zejda – Mašát, Celý, Kněžínek, Točík, Jelínek, Šimánek, Jindra, Janák, Nosek, Máša (Křivánek).
Osek tak díky výhře zatím poskočil z 12. na 10. místo.

Příští víkend hrají v sobotu Katovice doma s J. Hradcem a Osek v neděli na Táborsku B.

V I. kole play off podlehly Strakonice týmu Milevska 6:7.
OBRAZEM: Hokejisté Strakonic podlehli v play off Milevsku 6:7