Komentáře k zápasům:

Drahomír Hájek, trenér Štěkně: „Na ne zcela ideálním terénu jsme začali aktivně a hned v 5. minutě se uvolnil Prokeš a křižnou střelou nedal Hoferkovi šanci. Ale paradoxně místo toho, aby nás branka nakopla, tak jsme polevili a poprvé hosté zahrozili v 10. minutě, kdy nastřelili tyč. Ještě více přidali na aktivitě a ve 34. minutě se dočkali srovnání po trestném kopu – trefil se Bolek. Po obrátce jsme zlepšili pohyb a v 57. minutě Cibulka vyvezl míč, uvolnil Lhotu a ten ve vápně našel přesným centrem hlavu Míry Čížka a ten dal na 2:1. Poté hosté hrozili ze standardních situací, Fiřt byl však vždy na místě. V 70. minutě se krásně na vápně uvolnil Lhota a technickou střelou orazítkoval jenom tyč. Jsem rád, že jsme potvrdili body z venku."

Sestava: Fiřt – Sobolčík, Cibulka, M. Čížek, Jariabka – Prokeš ml., Páník, Kovanda, Hájek ml. (75. Kovář) – Lhota, Havránek.

Stanislav Vávra, vedoucí mužstva Poříčí: „Hrálo se na těžkém, až neregulérním terénu. Hosté vedli už od 1. minuty, kdy se míč po několika nepřesných přihrávkách a podklouznutí dostal před prázdnou bránu k Mikuláškovi a ten neměl problém zakončit. Naši největší příležitost měl ve 40. minutě Strakoš, byl sám před brankou, vysoko ale přestřelil. Ve 45. minutě ještě soupeř nastřelil břevno. Úvod druhé půle patřil znovu hostům. Nejprve se ve 49. minutě prosadil Růžička a minutu nato i Krejča. V 67. minutě jsme snížili Hanzlíkem. Poté jsme v 72. minutě ještě nastřelili tyč a konečnou podobu výsledku dal v 77. minutě Krejča."

Sestava: Landa – Pešek, Podskalský, J. Krýsl, Vojík (51. Kubr) – Kejda (75. L. Krýsl), M. Šrámek, Strakoš, F. Pešír – Hanzlík, Pašava (87. Matějů).