Fakta 3. kola:

Blatná – Smetanova Lhota 0:5 (0:1), branky: R. Vlk 2, F. Pavlíček, J. Hrach, J. Dušek.

Na sněhem zasypané umělce se moc fotbal hrát nedal, ale přesto některé akce, hlavně v prvním poločase, byly opravdu fotbalové. Smetanova Lhota se vyrovnala s podmínkami lépe a ve druhé půli na hřišti jasně dominovala. Hráči Blatné odehráli celý zápas bez nasazení a jejich odevzdaný výkon těžký terén neomlouvá.

Blatná: Aleš – D. Rubáš, Uldrich, Stejskal, Kerndl, Prokopec, Merašický, Šlehubr, Motejzík, Jiřinec, Fišer, Petrášek, Sýkora, Kratochvíl, Nový.

Březnice – Střelské Hoštice 2:1 (0:1), branky: M. Žid, Zárybnický – Pícha.

Březničtí byli kombinačně lepší a zvítězili zaslouženě, i když utkání mohlo skončit remízou. Dorostenci v mužstvu Hoštic nezklamali a zápas byl dobrou přípravou. Gól na 1:0 dal hoštický Pícha „pumelicí" z třiceti metrů.

Střelské Hoštice: Švarc – Kokrda, Kopecký, Šilhan, Pícha, Paroubek, M. Boukal, J. Boukal, Čížek, Červený, Málek, Harazim.

1. Březnice 3 3 0 0 9:3 9
2. Sm. Lhota 3 2 0 1 8:4 6
3. Stř. Hoštice 3 0 1 2 3:6 1
4. Blatná 3 0 1 2 3:10 1

Hradiště B – Bělčice 2:3 (1:1), branky: Žalud, Kalous – Ráž 2, Páca.

Pro Bělčické to byl po soustředění těžký zápas. Zvítězili sice o gól, byli však nedůrazní v koncovce.

Mirotice – Měčín 3:4 (1:1), branky: L. Vrkoč 2, Obermajer – Němec 2, Matán, Čejka.

Mirotičtí odehráli další zápas v nekompletním složení, tentokrát dokonce bez gólmana. Některé situace, zejména v první půli, měli řešit lépe.

1. Hradiště B 3 2 0 1 9:4 6
2. Bělčice 3 2 0 1 8:7 6
3. Měčín 3 2 0 1 8:9 6
4. Mirotice 3 0 0 3 5:10 0

Tesla Blatná Cup dorostenců – 3. kolo, fakta:

Blatná – Nepomuk 2:3 (1:1), branky: Motyka, Kallmünzer – J. Košan, Linhart, Písařík.

Hrálo se na těžkém terénu. Přesto podaly oba týmy dobré výkony. Soupeř dorazil jenom v devíti hráčích, tak mu z domácího družstva vypomohli Písařík, Burian (1. poločas) a Linhart (2. poločas).

Blatná: Chlanda – Burian, Karban, Hrubý, Petráš, Janota, Motyka, Voborník, Kallmünzer, Písařík, Mišiak, Linhart, Šejvar.

Vlachovo Březí – Chanovice 0:11 (0:5), branky: Mrázek 3, Beránek, Prýmas, Lukeš 2, J. Klásek, Polena.

Vlachovo Březí hrálo jen v devíti, to mělo na ostudný výsledek hlavní vliv.

1. Blatná 3 2 0 1 15:6 6
2. Chanovice 3 2 0 1 16:7 6
3. Nepomuk 3 2 0 1 7:6 6
4. Vl. Březí 3 0 0 3 2:21 0