Zařídil ho Tomáš Kostka. Díky jeho dvěma trefám z penalt z 63. a 85. minuty tým od Otavy v neděli 17. září doma porazil Bavorovice 2:0. V tabulce I. A třídy skupiny A je tak nováček po pěti kolech druhý.

Úvod patřil hostům, postupně se však hra vyrovnávala. Třikrát se dostal do zakončení domácí kanonýr Zušťák, ale jednou ho vychytal brankář, podruhé mířil nad a při třetím pokusu míč z brankové čáry vykopl obránce. Poté ještě hlavička Kratochvíla mířila vedle.

Na začátku druhé části se vyznamenal strakonický brankář Vít Reiser, když zlikvidoval samostatný únik Babky. V 60. minutě přišel klíčový okamžik – před vápnem byl faulován nešetrným způsobem Kratochvíl, faulující Štěpánek obdržel žlutou kartu a k trestnému kopu se postavil Kostka. Jeho střelu přes zeď zastavila ruka Štěpánka, který obdržel během jedné minuty druhou žlutou, následovalo vyloučení a pokutový kop. Ten proměnil Kostka – 1:0.

Gól Junior uklidnil a hru jsme měli ve své moci. Pojistku přidal v 85. minutě znovu Kostka, když prošel do vápna, byl faulován a nařízenou penaltu sám opět proměnil.