DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 21. KOLO

Osek B – Sedlice B 8:0 (2:0). Jednoznačný zápas, od začátku nebylo pochyb o výsledku. Osečtí kromě osmi gólů ještě trefili čtyřikrát břevno a jednou tyč. Branky Havránek 2, Uher, Kešner, Krejčí, Hromek, Mařík, Diviš. Pískal Hejtmánek.

Doubravice – Pražák 6:0 (1:0). Doubravičtí hráči si na hřišti v první půli spíše překáželi, nakonec však nad posledním týmem tabulky vysoko vyhráli. Branky Z. Soukup st., T. Prokopius 2, Bečvář, Antony. Rozhodoval Raba.

Lom – Blatná B 3:3 (1:1). První poločas začali lépe hosté a v 16. minutě se ujali vedení, ale ještě do poločasu domácí srovnali. Druhé dějství vyšlo lépe Lomu, v 55. minutě vedl 3:1, ale soupeř dokázal v 72. minutě snížit. Rozhodujícím okamžikem byla následující desetiminutovka, kdy šli domácí třikrát sami na gólmana, ale gól nedali. V poslední minutě tak Blatenští trestali. Branky Ředina 2, Pekárek – J. Bulka, Petrášek, M. Mišiak. Řídil Zábranský.

Dražejov – Střelské Hoštice 3:2 (1:0). Pohledné utkání přineslo spoustu šancí na obou stranách. Rozhodující gól padl po špatném odkopu brankáře hostů. Kaňkou zápasu bylo zranění domácího Pojsla, když po souboji upadl do bezvědomí a byl sanitkou převezen do nemocnice. Branky Hrčka 2, Cibulka – Šíp, Rejšek. Rozhodčí Hodánek.

Malenice – Štěkeň 0:2 (0:1). Lídr tabulky šel do vedení ve 20. minutě hlavou, jinak se hrálo bez vyložených šancí. Druhý poločas byl vyrovnaný, domácí Štětina v 80. minutě střílel nad branku, pět minut poté Štěkeňští přidali druhý gól – opět hlavou. Branky Lhota 2. Sudí Mondek.

Katovice B – Cehnice 2:2 (1:0). Cehničtí si přijeli pro bod, který si odvezli. I když mohli mít tři, v závěru však udělali hrubou chybu a domácí srovnali. Branky D. Blatský, Papež – Herzig, Salak. Rozhodčí Stejskal.

Bavorov – Volyně 0:2 (0:2). Hosté byli důraznější a o vítězství rozhodli už v první půli. Domácí soupeře neohrozili. Branky Škopek, Pasler. Řídil Káník.

III. TŘÍDA – 18. KOLO

Štěkeň B – Civa Trans Rovná 2:2 (2:0), Peterka, Poláček – Hulač, Čermák. Pískal Baloun. Lnáře – Sousedovice B 10:0 (2:0), J. Ďulík 3, Vlasák 2, Holman, Šlehubr, Vajda, Lukeš, P. Ďulík. Sudí Krejčík. Kladruby – Balvani 5:1 (0:0), Hrašný 2, Kadlec, Biněda, Zoubek – T. Bernad. Rozhodoval Paleček. Hoslovice – Pracejovice 1:0 (0:0), Švec (p.). Řídil Stejskal. Libějovice – Čestice 1:2 (1:2), Tesař – Novák, Maršala. Rozhodčí Hollman. Volno měly Drahonice.

IV. TŘÍDA – 16. KOLO

Lnáře B – Radošovice 4:0 (3:0), R. Kareš, Lukeš 2. Sudí Krejčík. Předslavice – Cehnice B 2:2 (0:1), Jehlík, Šašek – Mára 2 (2x z p.). Pískal Jáchim. Mnichov – Volyně B 0:3 (0:1), J. Myslivec 2, Liška. Řídil Anšlág. Nišovice – Vodňany B 0:6 (0:3), Trenda, Staněk 2, Hančur, vlastní. Rozhodoval Hollman. Volno měly Číčenice.

1. Vodňany B 13 12 0 1 61:5 36
2. Volyně B 13 10 2 1 29:12 32
3. Předslavice 13 7 4 2 36:22 25
4. Mnichov 14 6 3 5 33:27 21
5. Radošovice 15 5 1 9 27:42 16
6. Lnáře B 13 4 2 7 29:33 14
7. Cehnice B 14 3 4 7 19:34 13
8. Číčenice 13 2 2 9 11:37 8