Strakonicko - Okresní fotbalové soutěže mužů ve faktech.

14.10.2013

Junior Strakonice rozstřílel Doubravici B 9:0.Foto: Jan Škrle

DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 9. KOLO

Střelské Hoštice – Cehnice 0:1 (0:1). Hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém Cehničtí jednu ze svých příležitostí proměnili, což se Hoštickým nepodařilo. Branku dal Kubata. Rozhodčí Baloun.

Volyně – Vodňany B 1:1 (0:0). Hráči Volyně soupeře podcenili. Z jejich tlaku ve druhé půli vznikla penalta, kterou proměnili, jenže hosté v závěru vyrovnali po chybě domácího gólmana Mráze. Branky Chvosta (p.) – M. Machnyk. Pískal Bernas.

Bavorov – Katovice B 3:1 (1:1). Ve vyrovnaném a slušném zápase rozhodli domácí o vítězství až v závěru druhé půle. Dvacet minut před koncem se ujali vedení a v 90. minutě zisk tří bodů pečetili. Branky D. Řezáč, Vondráček, T. Brych – Neužil. Řídil Poklop.

Malenice – Lom 2:3 (2:2). Vyrovnaný zápas rozdílných poločasů. Domácí byli lepší v prvním, hosté ve druhém. Maleničtí již vedli 2:0, poté promarnili spoustu příležitostí, za což je hosté potrestali ve druhé půli vítěznou trefou. Branky O. Hoško, Brabec – M. Mikeš 3. Rozhodoval Anšlág.

Čestice – Dražejov 0:1 (0:1). Aktivnější hosté se ujali vedení v 16. minutě a přes vynikajícího brankáře domácích řadu dalších příležitostí nevyužili. Ve druhém poločase se díky bojovnosti Čestic hra vyrovnala a domácí nedokázali po několika slibných akcích vstřelit gól a favorita obrat o body. Branku dal Janus. Sudí Jáchim.

Lnáře – Blatná B 0:1 (0:1). Lnářští zahodili vše, co se dalo. Blatenští využili jednu šanci, a to jim stačilo k zisku tří bodů. Domácí předvedli svoji nemohoucnost při zakončování gólových šancí. Branku dal J. Sýkora. Dobře a s přehledem pískal Rynda.

Civa Trans Rovná – Doubravice 3:0 (1:0). Domácí byli po celý zápas lepší, vytvořili si více gólových šancí, z nichž tři proměnili a zaslouženě tedy vyhráli. Hosté hrozili jen ze začátku z brejků. Branky Veselý 2, Poláček. Rozhodčí Jáchim.

DUDÁK III. TŘÍDA – 8. KOLO

Hoslovice – Číčenice 2:2 (1:1), Václavík, J. Vrzal – Mráz, Veselý. Řídil Šindelář. Balvani – Libějovice 3:3 (2:2), Boukalík 2, Šebesta – J. Tesař 2, Kopecký. Rozhodoval Skolek. Štěkeň B – Kladruby 0:1 (0:0), Herák. Sudí Hollman. Sedlice B – Sousedovice B 6:0 (3:0), M. Klíma 3, J. Hornát, Vaněk, I. Šiška. Pískal Krejčík. Volno měly Drahonice.

DUDÁK IV. TŘÍDA – 8. KOLO

Předslavice – Nišovice 3:2 (3:1), Jůzek, Žemlička, Jehlík – Samec, Vaněček. Pískal Zábranský. Junior Strakonice – Doubravice B 9:0 (3:0), Horňák 3, Šejna 2, Šíp, Straka, Cimrhanzl, Mára (Mára 6 asistencí). Rozhodoval Maroušek. Volyně B – Cehnice B 1:2 (1:1), Kopáček (p.) – Bláha 2. Řídil Poklop. Pracejovice – Radošovice 2:3 (2:1), M. Káník, P. Káník – Lagron 2, Miklas. Sudí Mondek. Volno měl Mnichov.

1. Radošovice 6 5 1 0 13:6 16
2. Junior Strak. 6 5 0 1 32:7 15
3. Předslavice 6 4 0 2 13:11 12
4. Mnichov 6 2 3 1 15:15 9
5. Pracejovice 6 2 1 3 13:15 7
6. Nišovice 7 1 2 4 16:21 5
7. Doubravice B 7 1 2 4 11:22 5
8. Cehnice B 6 1 2 3 7:18 5