Radek Kapusta, trenér Vodňan B: „Jsem hodně zklamaný z výkonu, který jsme předvedli. V prvním poločase jsme se podřídili hře soupeře, báli se něco vymyslet a když už jsme byli v šanci, řešili jsme ji zbrkle. Byl to takový malý chaos… Po změně stran jsme hru zlepšili a dostávali se do více šancí a ke konci utkání jsme soupeře uvěznili ve vápně. Co je to platné, když nepadl gól ani ze závaru na brankové čáře. Do dalších zápasů musíme více bojovat, táhnout za jeden provaz, hrát svoji hru a hlavně proměňovat šance."

Sestava: Budín – Filip, Kapusta, Janda (46. F. Hubáček) – Brabec (80. Víšek), T. Staněk, Veselý, Pečený, Štěch – Šmíd (67. Martan), D. Vítovec.

Václav Mareš, trenér Chelčic: „Zápas to byl pro nás velice náročný. Celé mužstvo musím pochválit, dokázalo si poradit s velice rychlým a houževnatým soupeřem. Pozitivní je také to, že jsme dovedli zvrátit nepříznivý stav. Troufám si říci, že po vyrovnávací brance jsme byli lepším týmem a zasloužili si vyhrát. Jako muže utkání bych zvolil Martina Šáchu, který navázal na své trefy z posledního domácího utkání proti Březí a dal oba naše góly."

Sestava: Novák – Marek Lang, Kopenec, Turek, Trobl (46. Pícha) – Tesař (86. Max), Křenek, Miroslav Lang, Čížek – Šácha (90. Jarolímek), Kouba.

Josef Říský, vedoucí mužstva Bělčic: „Nám chvíli trvalo, než jsme se rozkoukali, ale v 18. a 22. minutě jsme měli velké šance po úniku Ježka. Bylo z toho pouze břevno, na které vyrazil domácí gólman Ježkovo druhé zakončení. Ve 29. minutě se nám podařila rychlá akce a Páca naservíroval přesnou přihrávku před branku a Hanzlík nás dostal do vedení. Druhý poločas jsme hráli hodně pasivně a pustili domácí do tlaku. Bohužel jsme dvakrát nepohlídali při standardních situacích v pokutovém území Šáchu a ten otočil skóre zápasu. Klíčové bylo, že jsme nedokázali využít naše příležitosti a nechali jsme příliš prostoru ve vápně pro domácího ostrostřelce."

Sestava: M. Burian – Zeman, Nusl, P. Burian (82. V. Mach) – Ježek, Cibulka, Lukáš Krameš (54. Sejkora), Luboš Krameš, Ráž (72. Jakub Říský) – Hanzlík, Páca.

František Žák, trenér Štěkně: „Od úvodu jsme soupeře jasně začali přehrávat. Už v 9. minutě po kombinační akci skóroval Prokeš. Druhý gól přidal ve 13. minutě Peterka a na 3:0 dal ve 40. minutě Kešner z penalty po faulu na Páníka. Druhý poločas jsme také začali dobře, jenže po několika šancích jsme polevili a zcela se přizpůsobili hře hostů. Ovšem Kestřany vystřelily na branku jen dvakrát, to v klidu zlikvidoval gólman Řezník. Čtvrtý gól jsme přidali v 74. minutě druhým gólem Prokeše. Pátým gólem skóre zápasu uzavřel v 90. minutě Pletka. Tentokrát jsme podali dobrý výkon, i když ve druhém poločase jsme měli hluchá místa, která by se nám s lepším soupeřem nemusela vyplatit."

Sestava: Řezník – Kozlík, M. Čížek, Havránek, Jariabka – Pletka, V. Čížek, Páník, Prokeš (83. Štefanko) – Kešner (76. Michálek), Peterka (79. V. Uhlík).

Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „Těší mě, že jsme dokázali potvrdit tři body ze Stach. Vítězství 1:0 nebylo sice přesvědčivé, ale beru jakékoliv. Opět to bylo o tom, že si šance vytvoříme, problém ale je proměnit je, to nás bohužel ubíjí. Rozhodl Křížek v 61. minutě, kdy přeloboval brankáře soupeře. Hosty jsme ke konci pustili do pár standardek a jednou nás podržel Šilhan."

Sestava: Šilhan – Masák, Kacetl (22. Máška), Hrach, Behenský – Kovář, M. Glazunov, F. Duba, Kokrda (78. Trégl) – Křížek, L. Duba.

Luděk Cimrhanzl, trenér Volyně: „Chtěli jsme rozhodnout co nejdříve, ale hráli jsme hodně uspěchaně a nepřesně. Soupeř hrál bojovně a poctivě bránil, my se moc do šancí nedostávali. Uklidnil nás až gól do šatny, který vstřelil Malina. Ve druhé půli jsme trochu přidali a měli víc příležitostí, bylo to jen o druhém gólu. Ten přidal Němeček starší a naši trvalou převahu pak korunoval ještě Pasler na 3:0."

Sestava: Mráz – Rojík, Dvořák, Chvosta, Malina – Havlíček (78. Prihara), Němeček ml. (86. Kopáček), Mack, F. Gašpar – Němeček st., Škopek (82. Pasler).