Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „Konečně jsme se dočkali výhry a protrhli také střelecké trápení. I když to pokračovalo i v tomto utkání. Hrálo se na jednu branku, domácí vystřelili jen jednou nebo dvakrát. Gól jsme však dali až ve 45. minutě po střele Křížka, kdy jsme hráli po vyloučení domácího stopera proti deseti. Ve druhé půli jsme zápas měli pod kontrolou, ale až v 88. minutě zvýšil Milan Glazunov a v 90. minutě se ještě prosadil Lukáš Duba."

Sestava: Šilhan – Masák, Hrach, Kacetl, Behenský – Kovář (86. Jalůvka), M. Glazunov, F. Duba, Kokrda – T. Glazunov (82. Trégl), Křížek (70. L. Duba).

Luděk Cimrhanzl, trenér Volyně: „Příprava na utkání byla na téma disciplína a přístup k fotbalu… Zápas jsme od začátku ovládli a bylo jen otázkou, kolik gólů dáme. Soupeř se v první půli ještě držel, ale krátce po obrátce dostal dva góly a bylo definitivně hotovo. Měli jsme dobrou přechodovou fázi, dobře jsme kombinovali. Zápas se mi líbil, byl jsem spokojený. Dvakrát skórovali Škopek a Němeček starší, jednou se prosadili Rojík a Filip Gašpar."

Sestava: Mráz – Rojík, Pasler (75. Chvosta), Dvořák, Malina – F. Gašpar (80. Kropáček), Němeček ml., Mack, Havlíček – Němeček st., Škopek.

Václav Mareš, trenér Chelčic: „Pomohlo nám brzké vedení a červená karta domácího hráče. Za nás jsem moc rád, že jsme dokázali udržet nervy, protože občas to nebylo úplně jednoduché. Každopádně si myslím, že tři body jsme získali zaslouženě a můžeme se tak klidněji připravovat na následující těžká utkání. Hráčem utkání bych zvolil našeho gólmana Petra Nováka, který nás podržel zvláště při standardních situacích. Góly dali Křenek a Čížek."

Sestava: Novák – Trobl, Turek, Kopenec, Marek Lang – Tesař (90. Pícha), Miroslav Lang, Křenek, Jarolímek (69. Čížek) – Šácha, Kouba.

Josef Říský, vedoucí mužstva Bělčic: „Na začátku jsme totálně selhali v obranné činnosti. I když jsme se již ve 2. minutě ujali vedení Řezáčem, ihned z následující akce jsme dostali gól. Poté během čtvrthodiny hosté do naší děravé obrany nasázeli po třech rychlých akcích další tři branky a v 18. minutě to bylo již 1:4. Ve 26. minutě jsme po vyloučení Řezáče šli do deseti a chvíli před přestávkou soupeř zvýšil. V 56. minutě Hanzlík snížil, ale v 60. minutě po brejku hosté z penalty přidali šestou branku. Kluci to nezabalili a soupeř se zbytek poločasu jen bránil. V 69. minutě snížil opět Hanzlík a o pět minut později trefil hlavou Cibulka z malého vápna břevno."

Sestava: M. Burian – Zeman, Nusl (46. P. Hevera – 84. J. Levý), P. Burian – V. Mach (70. Jakub Říský), Ježek, Cibulka, Luboš Krameš (56. Sejkora), Ráž – Hanzlík, Řezáč.

František Žák, trenér Štěkně: „První půle byla vyrovnaná. Domácí měli jednu šanci, my ani náznak. Ve druhém poločase jsme inkasovali hned po rozehrání z padesáti metrů po chybě gólmana. Pak jsme soupeře přitlačili a v 67. srovnal Havránek. Hra se vyrovnala a domácí z ojedinělého protiútoku v 83. minutě vybojovali penaltu a šli z ní do vedení, v 92. minutě opět po chybě našeho gólmana uzavřeli na 3:1. Náš výkon byl lepší než v minulých zápasech, hráči více bojovali. Za nadstandardní výkon chci pochválit Vachtu a Havránka."

Sestava: Řezník – Vachta, M. Čížek, Havránek, Jariabka – Pletka, V. Čížek, M. Kešner, Prokeš ml. – Žák (15. Páník), Uhlík (73. Štefanko).

Radek Kapusta, trenér Vodňan B: „Na začátku duelu jsme se snažili o kombinační hru a dostávali se do brankových příležitostí. Jak je naším zvykem, bez efektu. Postupem času nám přestal hrát střed hřiště a soupeř dostával plno volného prostoru. Do druhého poločasu se obraz hry moc nezměnil. Domácí hráli na dlouhé nakopávané míče a my jsme se snažili o rychlé přečíslení, z čehož přišly i rozhodující šance, kdy po centru do vápna Varyš hlavou přehodil brankáře a později se uvolnil ve vápně a domácím nezbylo nic jiného než faulovat. Při penaltě poslal brankáře na druhou stranu Machnyk a bylo rozhodnuto. Myslím, že nám chyběla týmová hra, zbytečně jsme si některé akce komplikovali a kdyby domácí dali první gól, body by zůstaly ve Čkyni."

Sestava: Budín – Rauscher (76. Machnyk), Filip, Janda – O. Vítovec, Malík, Dvořák, T. Staněk, Štěch (66. Pečený) – Kvěch, Varyš (85. Martan).