DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 23. KOLO

Doubravice – Cehnice 4:1 (0:0). Domácí ve druhém poločase konečně začali proměňovat šance, které si vytvořili. Branky Kořán, Klečka, Raba, Říha – Nedvěd. Rozhodoval Hejtmánek.

Civa Trans Rovná – Blatná B 4:0 (3:0). Kvůli účasti dvou hráčů na nohejbalovém turnaji museli domácí začít v deseti. To jim kupodivu velice vyhovovalo a do přestávky dali tři góly a doplnili řady hrajícím trenérem P. Cimburkem. V 60. minutě přidali domácí čtvrtý gól. Střelecky a také herně podali dobrý výkon. Branky Veselý 2, Čermák, Poláček. Pískal Mondek.

Lnáře – Dražejov 0:4 (0:3). Hrálo se pěkné utkání, které bylo v režii hostů. Ti byli fotbalovější a využili většinu svých šancí. A ty další jim vychytal domácí brankář Machovec. Do rázu duelu zapadl dobrým výkonem i rozhodčí. Branky Liška 2, Slavík, Cibulka. Řídil Jáchim.

Čestice – Lom 6:0 (1:0). Utkání se odehrávalo zcela v režii domácího mužstva, které rozhodlo o výsledku pěti góly až ve druhém poločase. Branky Novák 2, Brož, Hozman, Richter, Maršala. Rozhodčí Jáchim.

Malenice – Katovice B 7:1 (2:1). První poločas byl ještě vyrovnaný. Domácí vedli sice 2:0, ale hosté gólem do šatny snížili na 2:1. Ve druhé půli Maleničtí přidali na tlaku, dali dva rychlé góly, hráli hezký kombinační fotbal a o výsledku bylo rozhodnuto. Branky Brabec 3, Vilánek, Škrle, Slepička, Jůzek – K. Malý. Sudí Šindelář.

Bavorov – Vodňany B 2:2 (1:1). Ve vyrovnaném utkání domácí dvakrát vedli, ale hosté dvakrát vyrovnali. Remíza byla nakonec spravedlivá. Branky Carda 2 – Vítovec 2. Pískal Anšlág.

Volyně – Střelské Hoštice 3:1 (0:1). V prvním poločase se domácí už viděli na oslavách prvenství a postupu do I. B třídy, hráli bez pohybu a outsider se ujal vedení. Po obrátce však Volyňští zabrali a výsledek otočili. Branky Kubeš 2, Havlíček – Červený. Rozhodčí Stejskal.

DUDÁK III. TŘÍDA – 17. KOLO

Číčenice – Hoslovice 0:5 (0:2), Kozák 3, Josef Rychtář, Pavel Mikeš. Řídil Sadlak. Libějovice – Balvani 0:0. Rozhodoval Baloun. Kladruby – Štěkeň B 5:0 (2:0), Pašava, Tomšů, Biněda, Kadlec, Hejman. Sudí Maroušek. Sousedovice B – Sedlice B 0:3 (0:1), Vančát, Čabrádek, V. Klíma. Pískal Zábranský. Volno měly Drahonice.

DUDÁK IV. TŘÍDA – 17. KOLO

Nišovice – Předslavice 4:5 (2:2), Balský 2 (1 z p.), Samec, Hoffmann (p.) – M. Jehlík 2, P. Jehlík, Žemlička, Veselka. Rozhodčí Bernas. Doubravice B – Junior Strakonice 1:5 (0:4), Ounický – Straka 2, Šíp, Kratochvíl, Tyl. Řídil Richtr. Cehnice B – Volyně B 0:0. Sudí Anšlág. Radošovice – Pracejovice 4:2 (1:2), Lagron 2, Jeneš, Beran – Uhlík 2. Rozhodoval Poklop. Volno měl Mnichov.

9. Cehnice B 14 1 4 9 19:49 7

Dudák 35 plus – 11. kolo: Bavorov – Doubravice 4:6 (2:3), Bayer 2, Kautman, Michalec – Mára 4, Straka, Houska. Strunkovice nad Blanicí – Dražejov 6:3 (4:0), za hosty Uher, Šteflíček, Komrska. Čkyně – Katovice odloženo. Volno měly Čestice.

7. Bavorov 9 1 0 8 26:47 3

JUB OP dorostenců – 19. kolo: Zdíkov/Stachy – Hradiště B 4:1 (2:0), Tesař 3, Slanec – Hosnedl (p.). Nebahovy – Bavorov/Strunkovice 5:1 (1:0), Málek 3, Pospíšil 2 – Mařík.

1. Zdík./Stachy 11 5 3 3 30:19 18
2. Hradiště B 11 5 2 4 37:30 17
3. Nebahovy 12 5 2 5 32:27 17
4. Bav./Strun. 10 3 1 6 21:44 10

MANE OP žáků – 13. kolo: Chelčice – Bavorov 1:8 (1:3), Maršán – Kulík, Kvapil, Begiri 2, Martínek, Funda. Doubravice – Bělčice 1:5 (0:3), Ludvík – Jelínek, Vala 2, Zíka. Poříčí – Katovice 2:9 (0:3), Pivnička 2 – Jeřábek 3, Lenemajer, Juhaňák 2, Koutský, Bláha. Volno měly Střelské Hoštice.

7. Poříčí 10 0 1 9 12:51 1

Protom OP starších přípravek A – 10. kolo: Strakonice – Štěkeň odehráno. Volyně – Chelčice 15:1 (7:0), Tipanic 6, Carda 3, V. Chvosta 2, Štěpánek, Peterka, Pechlát, Karas – Sosna. Katovice – Blatná A 4:7 (0:3), Kašpírek, Kafka, Kabele, Hejtmánek – Outlý 3, Vonášek, Turek, P. Říha, V. Říha. Bělčice – Čestice 2:9 (0:5), Švejdová, Vejšický – Krejčí 6, M. Bártík 3.

8. Bělčice 10 2 0 8 24:72 6

Protom OP starších přípravek B – 10. kolo: Blatná B – Dražejov se hraje 5. června. Volenice – Osek 10:1 (5:0), Slavíček 5, Potužník 2, Krotkovský, Biněda, Duraj – K. Čapek. Bavorov – Sedlice 2:6 (0:2), Šuba, Funda – Soukup 2, Klíma, Kohout, Novák, Klínovec. Volno měly Vodňany.

7. Bavorov 8 1 1 6 26:46 4

Prima OP mladších přípravek A – 8. kolo: Štěkeň – Blatná 4:8 (4:5), Zvonek 4 – V. Bulka 5, Bláha, Vávra. Strakonice A – Volyně 3:9 (2:5), Novotný, Fürbach, Moudrý – Peterka 6, Vávra 2, Pikolon. Volno měly Chelčice.

1. Volyně 6 6 0 0 55:21 18
2. Chelčice 6 5 0 1 39:24 15
3. Blatná 7 3 0 4 39:43 9
4. Strakonice A 7 2 0 5 25:44 6
5. Štěkeň 6 0 0 6 24:50 0

Prima OP mladších přípravek B – 4. kolo: Strakonice B – Vodňany 4:14 (0:7), Káles 2, Fiřt, Palíšek – A. Samko 6, T. Schwarz 3, Fodor, Pikl 2, Hoffman. Dražejov – Katovice 4:6 (4:3), Beran 2, Dejmek, Prokopiusová – Bartík, Prokop 2, Slamka, Havelec. Dohrávka 2. kola: Strakonice B – Dražejov 0:22 (0:14), více nehlášeno.

1. Dražejov 4 3 0 1 43:14 9
2. Vodňany 4 3 0 1 37:25 9
3. Katovice 4 2 0 2 36:23 6
4. Strakonice B 4 0 0 4 13:67 0