Komentáře k zápasům I. A třídy – 6. kolo:

Týn nad Vltavou – Blatná 1:1 (0:1)

Michal Čadek, trenér: „Od úvodu jsme pozorně bránili a na konci první půle jsme udělali rychlý výpad po levé straně, kdy Křivanec přihrál Mišiakovi a ten dal první gól utkání. Ve druhé půli nás soupeř zatlačil na naši polovinu, přesto mohli Peleška či Křivanec využít chyby v domácí obraně a zvýšit. Bohužel pro nás se tak nestalo. V 90. minutě ve vápně upadl útočník domácích a hlavní rozhodčí po konzultaci s pomezním nepochopitelně nařídil penaltu, ze které soupeř vyrovnal. V nastavení jsme dali ještě gól, ale ten nám pro údajný ofsajd nebyl uznán."

Sestava: Chlanda – P. Čadek, Kallmünzer (46. Pekárek – 83. Hrubý), Kůst, Jícha – Viták, Motyka, Mišiak (90. Jiřinec), Křivanec – Peleška, Stulík (65. Nový).

Sokol Sezimovo Ústí – Osek B
1:1 (1:0)

Jaroslav Kylberger, trenér: „Značné potíže se sestavou se naštěstí nepromítly do výsledku, bod je pro mužstvo dobrý. Gól vstřelil Šůs."

Sestava: Chaluš – Ježek, Hromek, Frček, Jiří Hájek – Diviš, Jan Hájek, Roubin, J. Hoch (50. Hanák) – Hřebíček (62. Pichlík), Šůs.

Protivín – Vodňany 4:2 (2:2)

Václav Hrachovec, trenér: „Bylo se opravdu na co dívat, hrál se pohledný fotbal. Klukům nemám co vytknout, hráli opravdu dobře. Měli jsme velmi dobrý start do utkání a po pěkných kombinačních akcích jsme vedli již 2:0 góly Bačeho a Veselého. Je jen škoda, že soupeř brzy vyrovnal, slibné vedení jsme měli do přestávky udržet. Mrzí mě neproměněná penalta, mohli jsme mít alespoň bod."

Sestava: Liška – Hojdekr, Machnyk, Rauscher – Hajný, Josef Chalupský (76. Kvěch) – Bače, Volmut, T. Vokatý (69. Malík) – Kukla, Veselý (79. Novák).