Vodňany si zastřílely, Čkyni venku smetly 5:1

Čkyně, Vodňany - „Vyplatilo se nám, že jsme se připravovali na herní styl Čkyně,“ uvedl kouč Miroslav Vokatý.

11.4.2012

Vodňany vyhrály ve Čkyni vysoko 5:1.Foto: Jan Škrle

Určitě nad očekávání dopadl pro vodňanské fotbalisty důležitý zápas ve Čkyni. Soupeře v sobotu porazili 5:1 (3:1) a v tabulce krajského přeboru se posunuli po 20. kole na devátou příčku, kde mají 25 bodů.

Bylo to jejich druhé utkání venku na jaře a opět v něm byli stoprocentně úspěšní.

Vodňanští byli v koncovce lepší než domácí a z pěti šancí dali pět gólů. V samém začátku ale měli štěstí, Babka totiž trefil jenom břevno. Poprvé se prosadili v 16. minutě, po závaru po rohu otevřel skóre Michal Vokatý. Ve 25. a 26. minutě přidali další branky Souhrada a Tomáš Machnyk a bylo rozhodnuto. Brzy poté sice domácí Petr Vondrášek snížil z penalty, ale to bylo vše.

Po změně stran hosté ještě náskok navýšili, v 71. minutě skóroval Bače a účet zápasu tři minuty nato podtrhl druhým gólem Tomáš Machnyk.

Michal Uhlík, vedoucí mužstva Čkyně: „Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a hned v první minutě jsme neproměnili velkou šanci Babkou a asi po deseti minutách jsme měli další šanci Petrem Vondráškem. Kdybychom využili alespoň jednu z těchto příležitostí, tak se podle mého názoru zápas vyvíjel úplně jinak. Naopak jsme ve 26. minutě prohrávali již 0:3 a bylo po zápase. Takové skóre se v této soutěži bohužel už neotáčí. Hosté byli bojovnější, my jsme podali velice slabý výkon a nenavázali tak na předešlé výhry z venku. Z našeho týmu zaslouží pochvalu asi jen Martin Šíp, který jediný snesl nějaké měřítko.“

Miroslav Vokatý, trenér Vodňan: „Vyplatilo se nám, že jsme se připravovali na herní styl Čkyně. Ta byla úvodních deset minut lepší, trefila břevno, jinak jsme další průběh už kontrolovali my. Ve 26. minutě jsme vedli 3:0, do poločasu však domácí ještě z pokutového kopu snížili. Čekali jsme, že se ve druhé půli ještě pokusí o zvrat, my jsme ovšem pozorně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. Po jednom z nich jsme zvýšili na 4:1 a po chvíli po kombinační akci jsme dali na konečných 5:1. Navíc nám jeden gól nebyl uznán. Tři body jsme potřebovali, pochválit bych chtěl celé mužstvo. Výborně hráli Tomáš Machnyk, který dal dva góly, Tomáš Vokatý, který na tři góly přihrál a Martin Souhrada, který jeden gól dal a dva připravil.“

Sestava: Liška – Michal Vokatý, Hajný, Konvička, Kysela – Hojdekr (85. M. Machnyk), Josef Chalupský, Souhrada, T. Vokatý – T. Machnyk (79. Kouba), Šteier (60. Bače).

11.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Speciální pedagogové 26 020 Kč Speciální pedagogové učitel 1. stupně - speciální pedagog. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč, mzda max. 33930 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: , 1. Komplexní vzdělávací a výchovná činnost ve všeobecně-vzdělávacích nebo odborných předmětech spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací pedagogické dokumentace, kterou pedagogický pracovník vytváří, a podle níž postupuje při výkonu své přímé pedagogické činnosti nebo spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací individuálních vzdělávacích plánů., 2. Tvorba koncepcí rozvoje oboru středního vzdělání s výučním listem nebo skupiny, příbuzných oborů., 3. Komplexní vzdělávací činnost v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků spojená s tvorbou vzdělávacích programů akreditovaných v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a jejich evaluací., 4. Tvorba koncepce rozvoje školních vzdělávacích programů mateřských škol pro děti se, speciálními vzdělávacími potřebami , KONTAKT: Mgr. Košťálová Martina, e-mail: info@zmskolast.cz. Pracoviště: Mateřská škola, základní škola a praktická škola, strakonice, plánkova 430, Plánkova, č.p. 430, 386 01 Strakonice 1. Informace: Martina Košťálová, . Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 17 500 Kč Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení montážní technik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce:, - Denní běžná údržba a obsluha strojů a dalších technologických zařízení firmy., - Obsluha vybraných zařízení., - Dodržování pravidel a požadavků BOZP, používání jen schválených pracovních postupů., - Práce s VZV poté, co bylo zaměstnanci poskytnuto příslušné školení., - Respektování příkazů a plnění dalších přiměřených požadavků přímého nadřízeného., Praxe na obdobné pozici 1 rok., Nástup možný ihned., Mzda dle dohody podle zkušeností uchazeče., VÝHODY: Stravenky, příspěvek na penzijní/životní připojištění, volnočasové poukázky, příspěvek na rehabilitace, KONTAKT: Životopis zasílejte na emailovou adresu kontaktní osoby.. Pracoviště: Laminar medica (ce) s.r.o., Číčenická, č.p. 1271, 389 01 Vodňany. Informace: Kristýna Šimková, +420 734 311 950. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 16 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) řidiči nákladních automobilů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POŽADAVKY: ŘP sk. C., Práce ČR - Německo. Víkendy převážně volné., KONTAKT: telefonicky 8 -15:00hod., Ing. Nováková Iveta, tel.: 737277377, e-mail: novakova@zaruba.cz. Pracoviště: Doprava záruba m&k s.r.o., Stožická, č.p. 840, 389 01 Vodňany. Informace: Iveta Nováková, +420 737 277 377. Obchod - Obchod Obchodní zástupce 35 000 Kč Obchodní zástupci obchodní zástupce. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 70000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:, - Udržování a rozvoj vztahů se svěřenými zákazníky O2 a vyhledávání nových obchodních příležitostí, - Prodej fixních, mobilních produktů O2, internetového připojení a O2 TV, - Schopnost prodat, doporučit možné řešení šité na míru zákazníka, - Zjištění a následné uspokojení zákaznických potřeb a vyřešení jeho požadavků, - Vyjednávání konkurenceschopných obchodních podmínek, Zaměstnanecké výhody: služební auto, notebook, mobilní telefon, KONTAKT: zaslat pouze životopis na e-mail. Ing. Pacovský Richard, e-mail: pacovsky@globe-invest.cz. Pracoviště: Globe invest, spol. s r.o. - strakonice, Mírová, č.p. 173, 386 01 Strakonice 1. Informace: Richard Pacovský, .

ČEZ Motoru byly zkontumovány dva zápasy, přišel o šest bodů i vedení v tabulce

České Budějovice – Průšvih. Jak jinak to nazvat. Hokejistům ČEZ Motoru byly zkontumovány dva poslední vítězné zápasy na Kladně (3:2) a v Ústí nad Labem (4:0). Oba tak prohrály 0:5, přišly o šest bodů i vedení v tabulce. Ve středu Jihočeši přivítají v Budvar aréně od 17.30 Třebíč.

-

Hokejistům ČEZ Motoru byly kontumovány dva zápasy a přišli tak o šest bodů

České Budějovice - Na základě rozhodnutí sportovně technické komise ČSLH byly kontumovány zápasy Motoru v Kladně a v Ústí nad Labem ve prospěch domácích týmů v poměru 5:0. Důvodem je, že za českobudějovický tým nastoupil jeden starší hráč nad povolený limit. Jihočeši tak přišli o šest bodů…

-

Motor na ledě posledního Ústí s přehledem splnil roli vysokého favorita

Ústí nad Labem – Hokejisté ČEZ Motoru vyhráli ve 25. kole první Chance ligy na ledě posledního Ústí nad Labem s přehledem 4:0 a nadále vedou tabulku soutěže. Hned ve středu je čeká domácí zápas s Třebíčí (17.30).

Hokejisté Radomyšle ztratili zápas v jeho závěru

Radomyšl – Hokejisté místního Sokola sice měli mít o víkendu v Krajské lize volný los, ale v pátek večer si předehráli domácí duel s Veselím nad Lužnicí.