Vodňany si zastřílely, Čkyni venku smetly 5:1

Čkyně, Vodňany - „Vyplatilo se nám, že jsme se připravovali na herní styl Čkyně,“ uvedl kouč Miroslav Vokatý.

11.4.2012

Vodňany vyhrály ve Čkyni vysoko 5:1.Foto: Jan Škrle

Určitě nad očekávání dopadl pro vodňanské fotbalisty důležitý zápas ve Čkyni. Soupeře v sobotu porazili 5:1 (3:1) a v tabulce krajského přeboru se posunuli po 20. kole na devátou příčku, kde mají 25 bodů.

Bylo to jejich druhé utkání venku na jaře a opět v něm byli stoprocentně úspěšní.

Vodňanští byli v koncovce lepší než domácí a z pěti šancí dali pět gólů. V samém začátku ale měli štěstí, Babka totiž trefil jenom břevno. Poprvé se prosadili v 16. minutě, po závaru po rohu otevřel skóre Michal Vokatý. Ve 25. a 26. minutě přidali další branky Souhrada a Tomáš Machnyk a bylo rozhodnuto. Brzy poté sice domácí Petr Vondrášek snížil z penalty, ale to bylo vše.

Po změně stran hosté ještě náskok navýšili, v 71. minutě skóroval Bače a účet zápasu tři minuty nato podtrhl druhým gólem Tomáš Machnyk.

Michal Uhlík, vedoucí mužstva Čkyně: „Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a hned v první minutě jsme neproměnili velkou šanci Babkou a asi po deseti minutách jsme měli další šanci Petrem Vondráškem. Kdybychom využili alespoň jednu z těchto příležitostí, tak se podle mého názoru zápas vyvíjel úplně jinak. Naopak jsme ve 26. minutě prohrávali již 0:3 a bylo po zápase. Takové skóre se v této soutěži bohužel už neotáčí. Hosté byli bojovnější, my jsme podali velice slabý výkon a nenavázali tak na předešlé výhry z venku. Z našeho týmu zaslouží pochvalu asi jen Martin Šíp, který jediný snesl nějaké měřítko.“

Miroslav Vokatý, trenér Vodňan: „Vyplatilo se nám, že jsme se připravovali na herní styl Čkyně. Ta byla úvodních deset minut lepší, trefila břevno, jinak jsme další průběh už kontrolovali my. Ve 26. minutě jsme vedli 3:0, do poločasu však domácí ještě z pokutového kopu snížili. Čekali jsme, že se ve druhé půli ještě pokusí o zvrat, my jsme ovšem pozorně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. Po jednom z nich jsme zvýšili na 4:1 a po chvíli po kombinační akci jsme dali na konečných 5:1. Navíc nám jeden gól nebyl uznán. Tři body jsme potřebovali, pochválit bych chtěl celé mužstvo. Výborně hráli Tomáš Machnyk, který dal dva góly, Tomáš Vokatý, který na tři góly přihrál a Martin Souhrada, který jeden gól dal a dva připravil.“

Sestava: Liška – Michal Vokatý, Hajný, Konvička, Kysela – Hojdekr (85. M. Machnyk), Josef Chalupský, Souhrada, T. Vokatý – T. Machnyk (79. Kouba), Šteier (60. Bače).

11.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka(5 000 Kč)

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech pracovník úklidu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 5000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadujeme výpis z Rejstříku trestu, KONTAKT: v pracovní dny 9:00 -16:00hod., Harudová Dana, tel.: 727981957, e-mail: dharudova@simacek.cz. Pracoviště: Simacek facility cz, spol. s r.o. - pracoviště strakonice, Smetanova, č.p. 533, 386 01 Strakonice 1. Informace: Dana Harudová, +420 727 981 957.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B(18 000 Kč)

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) řidič do 3,5 t. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Zechovice, POŽADAVKY: ŘP"B" podmínkou, sk. "C", "E"- výhodou, KONTAKT: telefonicky PO - PÁ 8:00-15:00hod., Stejskal Josef, tel.: 725012162, e-mail: doprava@oridian-trade.cz. Pracoviště: Oridian trade s.r.o., 387 19 Čestice. Informace: Josef Stejskal, +420 725 012 162.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce(18 000 Kč)

Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Směnnost - 2 směny od 6:00 -14:00h a od 9:30 - 18h, 1x za 14 dnů práce v sobotu od 6.00 do 12.00 hod., Možnost zaučení , Mzda: 18.000,- Kč + odměny, KONTAKT: osobně na provozovně "Bufet Hradský" od 9.00 - 15.00 hodin, p. Mašek tel. 722 933 272, e-mail: bufethradsky@seznam.cz. Pracoviště: Jatky hradský, s.r.o. - bufet hradský, Velké náměstí, č.p. 217, 386 01 Strakonice 1. Informace: P. Mašek, +420 722 933 272.

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni(15 000 Kč)

Pomocníci v kuchyni pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba od 6:30-15:00 hod. Možno posunout nástup pracovní doby od 7:00hod.. Pracoviště: Jatky hradský, s.r.o. - bufet hradský, Velké náměstí, č.p. 217, 386 01 Strakonice 1. Informace: P. Mašek, +420 722 933 272.

Vedoucí ZŠ a MŠ speciální  Marii Havelková a velitel strakonického útvaru plukovník Ján Sedliačik.

Vojáci vybrali pro děti na plese 13 000 korun

Krátce ze Strakonicka

OBRAZEM: Jihočeši pro letošek už své talenty znají

České Budějovice - Již 18. ročník anketní soutěže Talent Jihočeského kraje roku 2017 se v úterý uskutečnil v koncertní síni Otakara Jeremiáše Jihočeské komorní filharmonie. Ocenění si převzalo celkem šedesát jedna dětí a mládeže. Ti byli ocenění v několika kategoriích: hudební, umělecké, humanitní, přírodovědné, technické či sportovní.