Hosté měli v sobotu 11. srpna raketový nástup do utkání, hned po půl minutě využili hrubé chyby domácích stoperů, finální přihrávka našla Ondřeje Vlka, který křižnou střelou otevřel skóre. Ten samý hráč se trefil i v minulé sezoně, kdy dal na 1:0 pro svůj tým, tentokrát byl jeho gól vítězný.

Domácí kouč Miroslav Vokatý si jen povzdechl: „Je to už třetí utkání, které jsme s Lažištěm nezvládli." Podle něj to byl spíše remízový zápas, šance měly oba týmy. „Podcenili jsme začátek, potom se hra vyrovnala," dodal.

Ve 20. minutě mohl navýšit vedení hostů Hrbek, ale ve výborné šanci promáchl. Na domácí straně po rohu Hajný zamířil nad branku.

Ve druhém poločase upadla hra do průměru a hrálo se více ve středu hřiště, přičemž hra byla plná chyb. „Nedá se říci, že bychom odehráli úplně špatný zápas. Ale naše šance jsme nevyužili a lacino jsme inkasovali," poznamenal Vokatý.

Kouč vítězů Vladan Pokorný k utkání řekl: „Myslím, že naše výhra byla zasloužená. Vypracovali jsme si víc šancí a na druhé straně jsme soupeře prakticky k ničemu vážnějšímu nepustili."

Sestava: Liška – Kouba (74. Tesař), Konvička, Hajný, Kysela – Hojdekr, Michal Vokatý, Josef Chalupský, Volmut – T. Machnyk, Bače.