Komentáře ze zápasů okresních zástupců ve fotbalové I. A třídě – 19. kolo:

Katovice – Hradiště 4:2 (1:1)

Roman Malý, trenér: „Od začátku se hrálo na jednu bránu, ale do žádné vážnější šance se nám nepodařilo dostat. A trest přišel na druhé straně – obrana chybovala a následovala penalta, ze které šlo Hradiště do vedení. Naštěstí jsme brzy vyrovnali a ve druhé půli už to bylo z naší strany směrem dopředu i gólové. Dvakrát se trefil Rejšek a jednou Krejsa. Zasloužená výhra."

Sestava: Švehla – Kuncl. Hajdušek, Krejsa, Černý – Dohonyi (66. Krýsl), Cibulka, L. Blatský, Rejšek (80. Funda) – Hovorka (69. Chvosta), Zoubek.

Týn nad Vltavou – Blatná 2:1 (1:1)

Michal Vanduch, předseda oddílu: „V úvodu byli domácí lepší na míči a získali si mírnou převahu, ale do první velké šance jsme se dostali v 10. minutě my, Viták však gólmana nepřekonal. Po čtvrthodině hry vstřelil domácí Meidl první gól z trestného kopu. Poté se hra vyrovnala. V závěrečných minutách poločasu jsme zvýšili tempo a odměnou za zvýšenou aktivitu nám byl vyrovnávací gól Říhy, který proměnil samostatný průnik. Po pár minutách hry ve druhé půli však šel soupeř do vedení Houskou. Několik šancí k vyrovnání jsme si vytvořili, ale střelci selhali."

Sestava: Chlanda – Brynda, Viták, Nový, Křivanec – Motyka (71. Kallmünzer), Říha, Mišiak, P. Čadek – Peleška (68. Stulík), Petrášek.

Olešník – Vodňany 4:4 (2:1)

Václav Hrachovec, trenér: „Se zápasem museli být spokojeni hlavně diváci, protože osm vstřelených gólů je opravdu hodně. Pro trenéry je to už trochu horší. Inkasovali jsme po hrubých taktických chybách, přesto jsem s hrou i výsledkem spokojený. Pochvalu zaslouží celé mužstvo, že i za nepříznivého stavu bojovalo až do konce. Pochválit musím brankáře Jana Chalupského, který má reprezentační formu. Doufám, že nám toto utkání zvedne sebevědomí a přiblížíme se k podzimním výkonům. Dva góly vsítil Kvěch, jeden dal Ondřej Benedikt a remízu v 80. minutě zařídil Kukla."

Sestava: Jan Chalupský – O. Benedikt, Josef Chalupský, M. Vokatý – Hajný (46. Veselý – 89. Mráz), Janda (24. Rusín) – L. Benedikt, Volmut, O. Vítovec – Kvěch (85. Dvořák), Kukla.