Komentáře ze zápasů okresních zástupců ve fotbalové I. A třídě – 17. kolo:

Vacov – Katovice 3:1 (1:0)

Roman Malý, trenér: „Začátek byl opět velmi dobrý, ale co je nám to platné, když neproměníme stoprocentní šance. Domácí byli v prvním poločase na naší polovině pouze sporadicky. Do kolen nás dostala první branka – aut hozený do vápna skoro z poloviny a neuvěřitelná chyba stopera, který nahrál na kopačku protihráči. Druhá půle opět začala naším náporem, jenže další chyba v obraně nás dorazila. Sice jsme snížili gólem Zoubka, ale tvrdě a houževnatě bojující Vacov si výhru pojistil. Tentokrát nám nezahrála dobře obrana, na druhou stranu neproměňujeme opravdu stoprocentní šance. A to je teď náš velký problém."

Sestava: Švehla – Kuncl, Hajdušek, Krejsa, Chvosta – Krýsl, Cibulka, Dohonyi, Rejšek – Zoubek, Hovorka.

Olešník – Blatná 6:1 (2:0)

Michal Vanduch, předseda oddílu: „Úvod nabídl kvalitní fotbal. Šance měly oba týmy a hrálo se ve vysokém tempu. Postupem času se ale ukázala větší kvalita na straně soupeře, začal nás přehrávat a do konce poločasu se mu podařilo vstřelit dva góly ze standardních situací. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivněji a přitlačili jsme, ale ke gólovým šancím jsme se již nedostali. Naopak soupeř se lehko dostával dobrou kombinací a kvalitním přechodem do příležitostí, které dokázal zužitkovat. Zápas se poté proměnil v exhibici domácích. V závěru jsme se šťastně dostali pouze ke zkorigování výsledku Bryndou."

Sestava: Chlanda – K. Šejvar (64. O. Rubáš), Brynda, Viták, Nový – Křivanec, Motyka, Říha, Mišiak – P. Čadek, Hrubý.

Lažiště – Vodňany 1:0 (0:0)

Václav Hrachovec, trenér: „Není co hodnotit, v tomto utkání se vyhrát prostě nedalo… Celé mužstvo zaslouží pochvalu. Je smutné, co se děje ve fotbale na takovéto úrovni. Jestli někomu takové vítězství udělá radost, tak já mu ho přeji. Jediný dobrý pocit jsem měl při podávání rukou, většina hráčů domácího týmu se nám omlouvala."

Sestava: Jan Chalupský – Janda (75. O. Benedikt), Kukla, M. Vokatý – L. Benedikt (87. D. Vítovec), T. Vokatý, Hajný, O. Vítovec – Rusín – Kvěch (75. Veselý), Bače.