DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 6. KOLO

Bavorov – Lom 0:0. Souboj týmů ze středu tabulky gól nepřinesl. Pro domácí to byla už druhá bezbranková remíza v řadě a celkově třetí v sezoně (druhá doma). Pískal Šedivý.

Čestice – Střelské Hoštice 3:2 (3:2). Domácí vlétli do utkání raketově a ujali se vedení už po půl minutě a v 10. minutě ho navýšili. Hosté měli více ze hry, ale naráželi na obětavou hru soupeře, který ještě po snížení dokázal náskok znovu zvýšit. Ale ve třetí minutě nastavení první půle o dvoubrankový náskok Čestičtí přišli. Po obrátce se Hoštice marně snažily o vyrovnání, i když v 75. minutě měly výhodu penalty, Kokrda ji ale neproměnil. Branky Hozman, D. Keclík, Komrska – Kokrda, Michelini. Řídil Maroušek.

Poříčí – Cehnice 0:4 (0:2). Cehničtí pokračují ve výborně rozehrané sezoně, připsali si páté vítězství a dál vévodí tabulce. Branky Vaněk, Krejsa 2. Rozhodčí Zábranský.

Dražejov – Vodňany B 4:1 (3:0). Zápas od začátku až do konce ovládali domácí a dočkali se tak druhého vítězství. Vodňany dál zůstávají poslední bez bodu. Branky Hrčka 2, Uher, Oberreiter – Machnyk (p.). Rozhodoval Hodánek.

Blatná B – Radošovice 8:0 (4:0). Zápas byl jasnou záležitostí domácích, kteří šli do vedení už v 1. minutě a nováčkovi uštědřili navyšováním skóre pořádný debakl. Branky Písařík 3, Peleška 2, Soukup, Prokopec, Merašický. Sudí K. Raba.

Doubravice – Malenice 4:2 (1:2). Malenice vedly po trefách ve 37. a 40. minutě 2:0, ale Doubravice ještě do přestávky snížila. Ve druhé půli během pěti minut skóre otočila a v závěru vítězství pojistila. Hostující Kotous a Brabec viděli červenou kartu. Branky Z. Soukup 2 (2 z p.), Pašava, Kořán – Frnoch, Brabec. Sudí Hornát.

Katovice B – Civa Trans Rovná 2:2 (1:2). Hosté vedli po půlhodině hry už 2:0, ale domácí se ještě do přestávky snížením vrátili do hry a v 68. minutě vyrovnali z pokutového kopu. Branky Šíma, Krýsl (p.) – Poláček, Hájek. Pískal Krejčík.

DUDÁK III. TŘÍDA A – 5. KOLO

Lnáře – Hoslovice 3:0 (1:0), Káňa, J. Ďulík, Holman. Řídil Šindelář. Pracejovice – Mnichov 3:3 (3:1), P. Uhlík 3 – Černý 3. Rozhodoval Rynda. Sousedovice B – Kladruby nehráno, odloženo pro špatný terén. Volno měli Balvani.

DUDÁK III. TŘÍDA B – 5. KOLO

Předslavice – Číčenice 0:5 (0:3), Vítovec, Jirouš 2, Mráz. Rozhodčí Brabec. Chelčice B – Cehnice B 2:1 (2:1), Bakula (p.), Kalianko – Konečný. Pískal Hodánek. Štěkeň B – Pražák 3:5 (1:3), Peterka, Vachta, Pletka – Mareš 2 (1 z p.), Zlatohlávek 2, Grzyb. Řídil Pašek. Volyně B – Drahonice 9:0 (6:0), Škopek 3, Kubeš, Neumitka 2, Myslivec, Tříska. Sudí Hoch.

8. Předslavice 4 0 1 3 3:13 1

MANE OP žáků – 4. kolo: Žichovice – Bělčice 0:2 (0:1), Eisman, Vrbský. Dražejov – Volyně/Čestice 4:0 (2:0), D. Tyburec, Želízková, Bečvář, Soukup. Štěkeň – Chelčice 0:5 (0:1), Mašek 3, Prokop, Samko. Doubravice/Sedlice – Osek 6:0 (2:0), Bálek 3, Slanec 2, Říha.

8. Osek 3 0 0 3 2:17 0

MANE OP mladších žáků – 4. kolo: Dražejov – Sousedovice 8:2 (2:1), Český, Želízková, Špiroch 2, Toninger, Wiedeman – Marek 2. Doubravice/Sedlice – Blatná 2:0 (1:0), Kohout, Kubelák. Volenice – Střelské Hoštice/Katovice 1:1 (0:0), Krotkovský – Kubeš. Na penalty vyhrály Volenice.

7. Sousedovice 3 0 0 3 5:22 0

Protom OP starších přípravek – 5. kolo: Štěkeň – Bělčice 4:5 (3:3), Hrdina 3, Kuneš – Uhlíř 3, Hlaváček, Šlehubr. Sedlice/Doubravice – Lnáře 0:0. Bavorov – Blatná B odloženo. Volyně – Blatná A 1:11 (0:3), Novotný – Jakub Outlý 6, Řanda 3, Kostohryzová, Hovorka. Střelské Hoštice/Katovice – Dražejov 11:1 (5:0), Slamka 3, J. Pivnička, Zimanzl, Vanda 2, A. Pivnička, Makovec – Sokol. Vodňany – Chelčice odloženo. Sousedovice/Čestice – Junior Strakonice se hraje v úterý 20. září. Dohrávka 2. kola: Blatná B – Štěkeň 6:3 (4:1), Vaněček 2, Brynda, Tomáš Říha, Čížek, Eliáš – Žižka, Kuneš, Hrdina.

14. Vodňany 3 0 0 3 5:47 0

Prima OP mladších přípravek – 5. kolo: Blatná B – Volenice 0:22 (0:11), Bártík 10, Beneš 4, Švec, Vágner 3, Kuncl 2. Blatná C – Blatná A 1:16 (1:8), Adam Vršťala – Kubát 7, Matějka 4, Choura 2, Vacek, Brouček, Jiřinec. Poříčí – Lnáře 5:7, Rouče 5 – P. Masák 4, Majer 3. Volyně – Katovice 2:9 (1:3), Bačová, Bedlivý – Rejšek, Kabele 3, Kubelák 2, Kopp. Vodňany – Chelčice odloženo. Junior Strakonice B – Dražejov 9:12 (3:5), Volf 3, Šefčík, Procházka 2, Johanes, Zeman – Nováček 6, Filip 3, Sokol 2, Švára. Osek – Čestice se hraje ve středu 21. září.

1. Blatná A 6 6 0 0 93:18 18
2. Katovice 6 5 0 1 85:19 15
3. Dražejov 6 5 0 1 56:30 15
4. Junior Str. B 6 4 0 2 94:29 12
5. Volenice 6 4 0 2 70:28 12
6. Blatná C 6 3 0 3 32:52 10
7. Lnáře 6 3 0 3 51:58 9
8. Osek 5 3 0 2 30:37 9