Čtyři zápasy trvající vítězná série fotbalistů Sedlice skončila. Ve středeční dohrávce 18. kola krajského přeboru podlehli doma Hluboké nad Vltavou 0:2 (0:0).

V tabulce si tak Sedličtí pohoršili o jednu příčku, jsou teď sedmí s 35 body. V dohrávce se hrálo o „šest" bodů, Hluboká měla do té doby na sedmé příčce 34 bodů.

Kouče Přemysla Šrouba samozřejmě porážka hodně mrzela, ale svým svěřencům podle svých slov nemohl upřít bojovnost a snahu. „Kluci dřeli, hráli svoje maximum. Ale na body to tentokrát nestačilo."

Zápasu by podle něj slušela spíše remíza. I když si byl vědom síly soupeře, se kterým na podzim Sedličtí remizovali 4:4. „Hluboká je silný tým a dává v každém utkání minimálně dva góly," konstatoval trenér. Ale od nováčka soutěže se tentokrát odklonilo štěstí, které měl v předchozích zápasech.

O výsledku se rozhodlo až v závěru zápasu. V 71. minutě se Adam trefil za vápnem do šibenice na 1:0. Hned o minutu později měl vyrovnání na hlavě Hornát, ale z malého vápna dal nad branku. „Kdyby dal na 1:1, mohli jsme zápas i otočit. Mikeš šel sám na gólmana, jeho střelu ovšem brankář chytil. Byl to remízový zápas, ale nebylo nám prostě souzeno dát gól," popsal Šroub.

V závěru už domácí hru otevřeli a hráli na tři útočníky, čehož hosté v 82. minutě využili a Dudek přidal pojistku.

Sestava: Vadlejch – V. Klíma, Kuneš, Svoboda, Obleser – Hornát, Mikeš, Čapek, Němec – Běloušek – Šimonovský (78. Vlk).