DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 24. KOLO

Cehnice – Kladruby 5:2 (1:0). Cehničtí potvrdili roli favorita až ve druhé půli. Soupeř snižoval až za stavu 5:0. Branky Pašava, M. Martínek, O. Martínek (p.), Turek, Sadlak ml. – Herák, Kadlec. Rozhodčí Maroušek.

Střelské Hoštice – Bavorov 2:0 (2:0). Pro vývoj duelu byla rozhodující 24. minuta, kdy hostující Sluka vyrazil míč z branky rukou, byl vyloučen a domácí šli do vedení z penalty. Poté přidali ještě druhý gól a náskok si až do konce zápasu hlídali. Branky Pikl (p.), Šilhan. ČK: 0:1 (Sluka). Pískal Bernas.

Vodňany B – Lom 4:0 (4:0). Vodňanští se po jasném vítězství vrátili na druhé místo, na vedoucí Malenice ztrácejí před vzájemným duelem (který se hraje v dalším kole) pouhý bod. Branky Kvěch 2 (1 z p.), Malík, T. Dvořák. Řídil Zábranský.

Katovice B – Malenice 6:1 (3:0). Zápas byl od začátku v režii domácích, kteří byli posíleni o tři hráče z áčka. Branky L. Blatský (p.), Zoubek, Krejsa, Papež, Remeš, Kálal – Brabec. Rozhodoval Mondek.

Sedlice B – Lnáře 2:1 (0:0). Po vyrovnané první půli byli po změně stran domácí lepší a soupeře přehráli – dali dva góly. Lnářští snížili až v 86. minutě, více však nestihli. Branky Forman 2 – Turek. Sudí Anšlág.

Dražejov – Civa Trans Rovná 6:1 (2:1). Domácí celek byl po celý zápas lepším týmem. Kromě šesti branek navíc spálil mnoho jasných šancí a skóre mohlo být klidně dvouciferné. Hosté ohrožovali domácí branku velmi sporadicky – zejména z trestných kopů a jen v první půli. Branky Uher 2, Hrčka, Šíma, Šulda, Přikryl – Poláček. Rozhodčí Homola.

Blatná B – Čestice 8:2 (4:1). Domácí začali hrát až po dvaceti minutách a soupeře nakonec rozstříleli. Branky Martínek, Uldrich, Merašický 2, Nový, Šána – Pojsl, Novák (p.). Řídil Šedivý.

DUDÁK III. TŘÍDA

O konečné umístění – 1. zápasy: Drahonice – Junior Strakonice 2:4 (1:1), Kuric, J. Brůžek – Horňák 2, Tyl, Kalianko. Pískal Poklop. Volyně B – Doubravice 1:1 (0:1), Pasler – Z. Soukup. Rozhodčí Šindelář. Pražák – Pracejovice 1:2 (0:1), Tlapa – Masák 2. Sudí Šedivý. Libějovice – Sousedovice B 3:1 (1:0), Koutský, Valenta, Marek Lang – Urban. Řídil Káník. Předslavice – Hoslovice 1:1 (0:0), Jehlík – Bártík. Rozhodoval Zábranský. Číčenice – Radošovice 2:0 (1:0), Šimek, Michel Pečený ml. Pískal Tesař. Nišovice – Cehnice B 2:6 (0:2), V. Broda, Jiterský – Čech 3, Horváth, Sadlak, M. Martínek. Sudí Kolář. Štěkeň B – Balvani nehráno, Štěkeň B odstoupila. Volno měl Mnichov. Odvetné zápasy se hrají o víkendu 13.-14. června.

Dudák 35 plus – 12. kolo: Katovice – Čkyně 3:3 (3:2), za domácí Papež 2, Šedivý. Dražejov – Bavorov 1:3 (0:1), Chocholatý – Duda, Kautman, Šafránek. Junior Strakonice – Čestice 4:3 (2:0), Marcinko 3, Baloušek – Suchan 2, P. Němec. Volno měly Strunkovice nad Blanicí.

7. Čestice 10 0 0 10 15:75 0

MANE OP žáků – 17. kolo: Bělčice – Střelské Hoštice se hraje ve středu. Chelčice – Katovice 2:2 (1:1), Smékal, Prokop – Matějka, Fábera. Na penalty vyhrály Chelčice. Sedlice/Doubravice – Čestice 6:1 (1:1), Ludvík 4, M. Kučera, Mička – Kotál. Poříčí – Dražejov 4:0 (4:0), Novák, Poisl 2. Volno měl Bavorov.

9. Stř. Hoštice 14 0 0 14 8:63 0

Protom OP starších přípravek A – 12. kolo: Blatná A – Dražejov 14:1 (6:0), A. Bulka, Šejvar 4, Vondruška 3, Fiřt 2, Bláha – Wiedeman. Strakonice B – Blatná B 9:3 (5:2), Bambásek 4, Virostek, Němejc 2, Fürbach – Michal Fejtl 2, Prokopius. Katovice – Chelčice 9:1 (5:0), Kabele 3, Zídek 2, Hejtmánek, Kuncl, Šmejkal, Bártík – Koberna. Volno měla Sedlice/Doubravice.

7. Sedlice/Dou. 10 1 0 9 18:97 3

Protom OP starších přípravek B – 12. kolo: Štěkeň – Střelské Hoštice/Sousedovice 7:4 (4:2), Stöger 3, Všetečka 2, Žilák, Košek – Šíp 4. Volyně – Vodňany 4:0 (3:0), S. Pikolon, Peterka, Fouček, Hájek. Volenice – Osek 17:2, Jungwirth 5, Biněda 4, Duraj 3, Procházka, Krotkovský 2, Beneš – Sládek 2. Volno měl Bavorov.

7. Osek 9 1 1 7 21:71 4

Prima OP mladších přípravek A – 12. kolo: Chelčice – Dražejov 3:9 (2:1), za domácí Sosna 2, Brož. Blatná A – Sedlice/Doubravice 10:3 (3:1), Krátký 4, Outlý 3, Kostohryzová 2, Hůrka – Řanda 2, Baloušek. Střelské Hoštice/Sousedovice – Štěkeň 13:1 (7:0), J. Pivnička 6, A. Pivnička 4, P. Švarc 2, Zimanzl – Kuneš. Volno měla Volyně.

7. Štěkeň 10 1 1 8 30:73 4

Prima OP mladších přípravek B – 10. kolo: Volenice – Katovice 6:13, Krotkovský 3, Beneš, Švec, Sluková – Bártík 8, Slamka 3, Kabele, Vanda. Blatná B – Bělčice 9:10 (2:7), Vaněček 3, Čížek 2, Matěj Fejtl, Brynda, Hamplová, Sýbková – Vrbský 5, Hroník 2, Hudeček, Hlaváček, Uhlíř. Strakonice B – Vodňany 4:4 (2:1), Sokol, Pacák, Šteiner, vlastní – Janda 3, Klucký. Na penalty vyhrály Strakonice B.