DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 22. KOLO

Cehnice – Střelské Hoštice 3:1 (0:0). První poločas byl vyrovnaný, nepřinesl vyložené šance. Po změně stran dokázali strhnout domácí vítězství na svoji stranu. Branky Řehoř, Mára, Turek – Strnad. Pískal Šindelář.

Vodňany B – Kladruby 6:0 (5:0). Utkání týmů z opačných pólů tabulky mělo od první do devadesáté minuty jasný průběh. Branky Veselý 3, Malík 2, Josef Chalupský. Rozhodoval Hodánek.

Katovice B – Bavorov 0:5 (0:2). Souboj týmů z popředí tabulky skončil překvapivě vysokou výhrou hostů. Hrál se ale oboustranně pěkný fotbal. Branky Calta 3, Folta, Vondráček. Rozhodčí Richtr.

Sedlice B – Lom 5:0 (3:0). V sousedském derby Sedličtí svého soupeře ve všech směrech předčili, hlavně v první půli, a s chutí si zastříleli. Branky Hornát 3, Forman, Chytka. Řídil Jáchim.

Dražejov – Malenice 3:1 (1:1). Domácí navázali na zlepšené výkony z posledních dvou zápasů a po zásluze porazili i lídra tabulky. Hosté sice od 33. minuty vedli, ale Dražejov srovnal ve 45. minutě. Po obrátce v 60. a 73. minutě přidal další dvě trefy. Branky Hrčka, Brázda, Janus – Kotous. Sudí Káník.

Blatná B – Lnáře 4:2 (1:1). Zápas byl hodně vyrovnaný, domácí ale na rozdíl od hostů své šance proměnili a brali tři body. Branky Brabec 2, D. Rubáš, Martínek – Turek, Jánský. Pískal K. Raba.

Čestice – Civa Trans Rovná 5:2 (3:1). Duel byl jednoznačně v režii domácího mužstva, které konečně začalo proměňovat své šance. Hosté se sice během zápasu dostali několikrát do přečíslení čestické obrany, jenže nedokázali slibné akce zakončit. Branky Komrska, Hozman, Novák, Maršala, vlastní – Veselý, Hájek. Rozhodčí Maroušek.

DUDÁK III. TŘÍDA A – 18. KOLO

Pracejovice – Doubravice 3:1 (2:0), P. Uhlík, Vanda, vlastní – P. Pecko. Řídil Anšlág. Sousedovice B – Mnichov 6:1 (1:0), Kovář 3, Vávra 2, Chalupník – Petr Švihovec. Sudí Ficko. Junior Strakonice – Balvani 9:2 (4:0), Máška 3, Mára 2, Cimrhanzl, Boukalík ml., Kratochvíl, Horňák – Boukalík st. 2. Rozhodoval Poklop. Hoslovice – Cehnice B 3:0 (1:0), Rod, Pavel Mikeš, Franta (p.). Pískal Šedivý. Volno měly Radošovice.

DUDÁK III. TŘÍDA B – 14. KOLO

Nišovice – Číčenice 4:5 (2:3), Lackner, Samec 2 – Šimek 2, Mráz, J. Fedor, Schwarz. Rozhodčí Mondek. Štěkeň B – Volyně B 1:14 (1:7), Kešner (p.) – Pasler 7, Chochol 2, Kopáček, Kabrna, Malina, Liška, Mourek. Řídil Krejčík. Předslavice – Drahonice 2:9 (0:5), Šejna, Kamenský (p.) – Brůžek 6, R. Myslivec, Z. Myslivec, Pavlík. Rozhodoval Ficko. Pražák – Libějovice 1:1 (1:0), Zlatohlávek – Jiří Dušek. Sudí Tomeš.

8. Nišovice 13 1 1 11 16:70 4

Dudák 35 plus – 10. kolo: Dražejov – Strunkovice nad Blanicí odloženo pro nepříznivé počasí. Junior Strakonice – Čkyně odloženo pro nepříznivé počasí. Čestice – Bavorov 2:4 (1:2), Suchan, Červený – Bayer 2, Kulík, Šafránek. Rozhodoval Maroušek. Volno měly Katovice. Dohrávka 9. kola: Strunkovice nad Blanicí – Junior Strakonice 5:3 (3:2), více nehlášeno.

7. Čestice 9 0 0 9 12:71 0

MANE OP žáků – 15. kolo: Bavorov – Střelské Hoštice 2:0 (0:0), Martínek 2. Chelčice – Bělčice 1:1 (1:0), Spaschuk – Eisman. Na penalty vyhrály Bělčice. Poříčí – Katovice 4:0 (3:0), Pivnička, Novák 2. Dražejov – Čestice 4:2 (1:2), Lacina, Špiroch, Levý, Klečka – Bártík, Krejčí. Volno měla Sedlice/Doubravice.

9. Stř. Hoštice 13 0 0 13 7:60 0

Protom OP starších přípravek A – 10. kolo: Strakonice B – Sedlice/Doubravice 8:0 (6:0), Bambásek 3, Barborka, Prokop, Ředina, Němejc, Hájek. Katovice – Dražejov 4:4 (3:3), Hejtmánek 2, Šmejkal, Bártík – Želízková 3, vlastní. Na penalty vyhrál Dražejov. Chelčice – Blatná B 4:7 (1:2), Sosna 2, Lácha, Kocourek – V. Bulka 3, Drnek, Vávra, Fejtl, Bláha. Volno měla Blatná A.

7. Sedlice/Dou. 9 1 0 8 17:83 3

Protom OP starších přípravek B – 10. kolo: Volyně – Bavorov 3:3 (1:2), Novotný 2, Peterka – Šuba 2, Funda. Na penalty vyhrála Volyně. Volenice – Střelské Hoštice/Sousedovice 9:4 (3:1), Jungwirth 3, M. Beneš 2, Krotkovský, Biněda, Duraj, Procházka – Rejšek 2, Šíp, Marek. Osek – Vodňany 1:7 (0:2), Varga – Samko 4, Schwarz, Pikl, Benedikt. Volno měla Štěkeň.

7. Osek 8 1 1 6 19:54 4

Prima OP mladších přípravek A – 10. kolo: Blatná A – Volyně 4:3 (3:1), Outlý 4 – Chvosta 2, S. Pikolon. Střelské Hoštice/Sousedovice – Dražejov 5:8 (2:2), Vítovec, Šimek 2, J. Pivnička – Vaněček 5, Šebesta, Dejmek, Kloud. Štěkeň – Sedlice/Doubravice 0:5 (0:2), Řanda 3, Baloušek, vlastní. Volno měly Chelčice.

7. Štěkeň 9 1 1 7 29:60 4

Prima OP mladších přípravek B – 10. kolo: Volenice – Blatná B 4:15 (2:8), Krotkovský 2, Sluková, P. Vinický – Hamplová, Šimůnek 3, Vaněček, Šimeček, Fišer, Čížek 2, Fejtl. Strakonice B – Katovice 5:8 (1:3), Hruška 2, Reindl, Rajchot, Káles – Bártík 8. Vodňany – Bělčice 3:7 (1:4), Bílý 2, Boskol – Vrbský 3, Hudeček 2, Hlaváček, Hroník.

1. Katovice 8 8 0 0 91:54 24
2. Blatná B 8 7 0 1 83:34 21
3. Bělčice 8 5 0 3 57:59 15
4. Strakonice B 7 2 0 5 42:57 6
5. Volenice 7 1 0 6 48:71 3
6. Vodňany 8 0 0 8 35:81 0