TJ Osek – FC Westra Sousedovice 3:2 (3:0)

Branky: Benda,Carda, Hoch - Kacetl, Milan Glazunov. Sudí Dunovský.

Jaroslav Voříšek, trenér Oseku: "První půle byla naše, ale v druhé části se tým Sousedovic ukázal jako skvělý protivník a dokázal se vrátit do hry. bylo to dobré utkání."

Přemysl Šroub, trenér Sousedovic: "V utkání s účastníkem krajského přeboru jsme nezklamali. První poločas vyzněl jednoznačně pro Osek a rozdíl dvou soutěží byl hodně znát. Osek byl ve všem lepší a my jsme se báli hrát a asi jsme měli i velký respekt z jeho střeleckých představení v přípravě. Každému týmu dával neskutečné příděly. O poločase jsem musel hráčům důrazně domluvit a druhá půle byla o něčem úplně jiném.Korigovali jsme na pro nás přijatelných 3:2 a sahali dokonce po remíze. Samozřejmě, že Osek prostřídal, ale i tak jsem rád, že jsme neudělali ostudu a byli mu dobrým soupeřem v generálce na krajský přebor."

Sestava Oseku: Hulínko – Kuneš, Krejčí, Carda, Benda – Brabec, J. Hoch, Jakub Říský, Hosnedl – Maroušek, David Říský. Střídali Budoš – Baloušek, Hromek, Ježek, Diviš.Trenér Jaroslav Voříšek.

Sestava Sousedovic: Šilhan (46.Chalupník) – Masák, Hrach, Ouška, Kohout – Kacetl, Duba, Benedikt, Marcinko – Tomáš Glazunov (46.Vojtíšek), Milan Glazunov. Trenér Přemysl Šroub.