Osek – Milevsko 1:3 (0:1). Branky: 90. Hoch – 11. Petr, 86. Paták, 87. Sedlák. ŽK: 5:2.

„Hrálo se zbytečně nervozní utkání. Milevsko je v současné době v laufu, tým je sehraný a působí fotbalově. Bylo to o prvním gólu a ten dal soupeř po standardní situaci. Ve druhém poločase jsme hru více otevřeli, Kroupa šel sám na bránu, ale gólmana neprostřelil. Ve snaze o vyrovnání jsme to stále více otevírali a soupeř nám z brejkových situací utekl o tři branky. My už jen stav v závěru kosmeticky upravovali. Porážka mrzí, je to pro nás smolný výsledek, bylo to spíše remízové utkání,“ shrnul duel Jaroslav Voříšek, trenér Oseka, s tím, že se již nyní všichni těší na další kolo, ve kterém hraje Osek derby v Katovicích.

Sestava Oseka: Hulínko – Kuneš, Krejčí, Carda, Maroušek – Brabec, Hoch, Kroupa, Hosnedl – Říský, Jan Hájek
Táborsko B – Katovice 5:2 (3:1). 12. a 79. Mischnik, 17., 38. a 86. Mysliveček – 33. Chylík, 64. Horejš. ŽK: 0:1.

„V současné době máme málo lidí a těžko se můžeme tak kvalitnímu soupeři vyrovnat. Měli jsme z něj až příliš zbytečný respekt. Dostávali jsme branky z brejkových situací. Prvních dvacet minut ve druhém poločase jsme hráli dobře, snížili na rozdíl jedné branky, ale víc už to nešlo. Hráli jsme to, na co v současné době máme, navíc gólman Švehla ještě plno domácích šancí zlikvidoval,“ komentoval utkání katovický trenér Roman Malý a tím, že už se všichni těší na derby s Osekem. „Oni jsou na tom v poslední době podobně jako my a oba týmy budou chtít ukončit nepříjemnou sérii bodových ztrát,“ doplnil k dalšímu utkání trenér.

Sestava Katovic: Švehla – Hromíř, Cibulka, Schánělec, Rejšek – Rybák, Kagui, Chylík, Miklas (82. Bláha), Uher – Zoubek (51. Horejš).