"První poločas byl zcela vyrovnaný a jediný brankový úspěch přišel ve 13. minutě, když V. Šrámek uvolnil do vápna Petráně a ten mířil přesně 1:0. Druhý poločas už byla převaha na straně mužů, kterou dokázali přetavit v další čtyři góly. V 54. minutě po centru Balouška dává Máška na 2:0. V 56. minutě Baloušek poslal po lajně Mášku a jeho centr zužitkoval Petráň na 3:0. V 67. minutě se Kostka na vápně opřel do střely, která skončila u pravé tyče 4:0. V 76. minutě po centru Kočího se ve vápně prosadil hlavou Baloušek a zvyšuje na 5:0. V 82. minutě měl dorost výhodu pokutového kopu, ale Lízal nohama střelu Šourka vyrazil. O dvě minuty později se pěknou kombinací dostali mladíci až před Lízala a ten opět jejich zakončení likviduje. Ještě za zmínku stojí pěkná střela Němečka v 88. minutě, která přistála na břevně," komentoval duel vedoucí týmu mužů Jiří Cibulka.

Fotbalová příprava: Junior Strakonice muži - Junior Strakonice U19 5:0.