Druhé derby v řadě vyhráli fotbalisté Dražejova. Minulou sobotu doma porazili Střelské Hoštice 3:2, ve středeční dohrávce 23. kola okresního přeboru si pak 3:2 (3:1) poradili s Katovicemi B.

Hlavně v první půli se hrál poměrně svižný fotbal. Katovice působily po celý zápas fotbalovějším dojmem a za svůj výkon by si určitě minimálně bod zasloužily.

Ujaly se vedení v 6. minutě, když Vosecký prodloužil balon na Zoubka a ten v samostatném úniku mířil přesně. Domácí vyrovnali ve 14. minutě, míč do vlastní sítě si nešťastně srazil Vlček. Na 2:1 zvyšoval Hrčka po půlhodině hry svým typickým průnikem do vápna a tentýž hráč ještě do přestávky přidal třetí branku svého týmu, když hlavou dorážel Šípovu střelu odraženou od břevna.

Smolařem utkání byl jednoznačně hostující Zoubek, který stačil do poločasu spálit další čtyři vyložené šance, jednou pak nastřelil z dálky břevno. Baloun navíc neproměnil penaltu.

Po obrátce tempo opadlo, z minima šancí snížili hosté v 73. minutě, trefil se Toman. Rozhodoval Hollman.