Domácí byli po celý zápas lepší. „Rychle kombinovali, přenášeli hru a ve velkém počtu útočili. Zahrozili hned na začátku, to jsme ještě přežili a vzápětí jsme šli do vedení. Po akci Dumského se prosadil už ve 3. minutě Chytka," přiblížil trenér Jiří Slabý nadějný úvod.

V 10. minutě mohlo být ještě veseleji, Václav Šrámek ale trefil z 25 metrů jen tyč. „Mohlo to být neočekávaně 0:2 a domácí by znervózněli. Nestalo se, chytili otěže zápasu pevně do svých rukou," konstatoval kouč.

Ve 13. a 16. minutě otočil Dudek a do přestávky náskok navýšil Jirkovský. Hosté se v závěru poločasu nadechovali a měli tři slibné akce, ale gólem neskončily.

Po obrátce už bylo na hřišti opět jasno, kdo je pánem situace. Domácí Červenka z penalty a Jirkovský dali na 5:1 a navíc po vyloučení sedlického Oblesera to nevypadalo nijak dobře.

„Šance měli hlavně domácí, ale víc branek nepřidali. My jsme mohli alespoň korigovat Škulinou, ale loboval jen do břevna," uzavřel Jiří Slabý. Hrubého zakončení ve vápně pak bylo nepřesné.

Sestava: Vančát – Obleser, Němec, Čabrádek, Čapek – Chytka, V. Šrámek (85. Budoš), Mikeš, Dumský (78. Ludvík) – Škulina (68. Hrubý), M. Šrámek.