Radek Kapusta, trenér Vodňan B: „Zdůraznili jsme si důležitost tohoto zápasu a proto došlo k posílení týmu. Jak ale na konci bylo vidět, ani klukům, kteří měli duel režírovat a rozhodnout, se nedařilo. Myslím, že teď je ten moment, kdy musíme ukázat vnitřní sílu týmu a spolehnout se sami na sebe. Hrát s vlastním kádrem a než fotbalovost ukázat bojovnost a touhu po vítězství."

Sestava: Novák – Janda, Kapusta, O. Benedikt – Machnyk, Staněk, Bače, Rauscher, Štěch (57. Färber) – Veselý (79. Martan), Varyš (63. Šmíd).

Luděk Cimrhanzl, trenér Volyně: „Po zápase jsem byl hodně naštvaný z jasné ztráty dvou bodů. Nebyl jsem spokojený – nehráli jsme svoji hru, byli jsme bojácní, málo jsme běhali a málo kombinovali. První půle byla z naší strany laxní, přizpůsobili jsme se hře soupeře, do šancí jsme se nedostávali. Po obrátce jsme měli převahu a přišly i šance, kýžený gól dal v 52. minutě Němeček mladší. Ale po ojedinělé akci soupeř v 64. minutě proměnil sólo. Domácí pak začali jen bránit."

Sestava: Mráz – P. Gašpar, Chvosta, Dvořák, Malina – Kubeš (63. F. Gašpar), Němeček ml., Mack, Havlíček – Němeček st., Prihara.

František Žák, trenér Štěkně: „V nezáživném prvním poločase jsme inkasovali už ve 12. minutě z nenápadné akce. Ale začátek druhé půle nám vyšel nadmíru a po pěkných akcích jsme ve 46. minutě a 49. minutě otočili po brankách Bálka a Horňáka. Domácí tým jsme nepustili do žádného většího tlaku a v 83. minutě jsme Bálkem dali na 3:1 po sérii našich neproměněných šancí. Ve zbytku utkání stačili domácí už jen snížit a důležité vítězství jsme udrželi."

Sestava: Fiřt – Vojík, M. Čížek, V. Čížek, Havránek – Pletka, Kešner (68. Peterka), Bálek, Kovář (40. Kotrba) – Horňák (80. Poláček), Páník.

Josef Říský, vedoucí mužstva Bělčic: „Proti lídrovi tabulky jsme odehráli dobré utkání, po dlouhé době s nulou vzadu. Na té měl velkou zásluhu Řezáč v brance, v obou poločasech nás dobrými zákroky podržel. Zápas skončil asi spravedlivou remízou."

Sestava: Řezáč – Zeman, Suda, M. Hevera – Páca, Ježek, Cibulka, Luboš Krameš (86. P. Burian), Ráž – Hanzlík, Jakub Říský (70. V. Mach).

Václav Mareš, trenér Chelčic: „Hrálo se vyrovnané utkání. Šancí bylo na každé straně dostatek, ale ani jedno mužstvo je nedokázalo využít, proto zápas skončil zaslouženou remízou. Chtěl bych vyzdvihnout výkon stopera Pavla Píchy, který i přes svoje zranění odevzdal nadstandardní výkon."

Sestava: Novák – Pícha, Turek, Kiš, Marek Lang – Křenek, Tesař, Jaroslav Jakš, Miroslav Lang – Kouba, Šácha.

Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „Střílíme góly a sbíráme body, z toho mám radost. Zvítězili jsme zaslouženě, ale výhra se nerodila lehce. Ze začátku jsme byli opticky lepší, pak soupeř proměnil penaltu. Hra byla vyrovnaná a ve 36. minutě jsme po standardce Ratajem vyrovnali. Ve druhé půli od 60. minuty, kdy domácím došly síly, jsme byli lepší a prosadili jsme se gólově po standardkách; trefili se Hrach a Milan Glazunov."

Sestava: Frýda – Kohout, Rataj, Hrach, Jalůvka – Kacetl – Křížek, M. Glazunov, F. Duba, Máška – Věneček.