Po sobotní výhře 3:1 nad Strunkovicemi nad Blanicí 3:1 přidali fotbalisté Chelčic do tabulky I. B třídy skupiny B další tři body. Ve středeční dohrávce 16. kola doma porazili Vyšší Brod 2:0 (1:0) a jsou stále jedenáctí.

Komentář Petra Nováka, předsedy FK Chelčice: „Do zápasu jsme vstoupili zodpovědně a snažili se držet míč na kopačkách. A podařilo se nám rychle jít do vedení, kdy Ondra Veselý vystihl nedorozumění hostující obrany a pohodlně skóroval. Hra se poté, celý první poločas, odehrávala ve středu hřiště bez větších šancí. Za zmínku stojí jen povedená střela hostů, která jen o kousek minula naší šibenici – to běžela 42. minuta. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět povedeně a brzy se nám podařilo náskok navýšit, když Honza Jakš v 57. minutě předložil krásnou přihrávku Veselému, který se ze stoprocentní šance nemýlil. Utkání jsme potom dohrávali ze zformované obrany a vedení si pohlídali."

Sestava: Novák – Trobl, Kopenec, Jaroslav Jakš, Benedikt – Jan Jakš, Turek, Lang, Varyš – Šácha, Veselý (65. Koutský).

Béčko Sedlice bralo vítězství

Středeční dohrávka Sedlice B – Doubravice zkompletovala 15. kolo fotbalového Dudák okresního přeboru.

Sedlice B – Doubravice 2:0 (0:0). První poločas byl vcelku vyrovnaný, ale domácí šli vítězství více naproti a ve druhé půli se prosadili i střelecky. Nejprve v 56. minutě a tři body si pojistili druhou trefou v 92. minutě. Zápasu přihlíželo 70 diváků. Branky Šavrda, Köhler. Sudí Hodánek.