Není-li uvedeno jinak, úředně od 17:00 hod.

Pátek
I. B TŘÍDA: D. Bukovsko – Ml. Vožice (18).

Sobota
III. LIGA: Písek – Benešov (10:15).

DIVIZE: Táborsko B – Čížová (10:15 Soukeník).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Č. Krumlov – Protivín, Dražice – Osek, Blatná – Milevsko, Katovice – Roudné

I. A TŘÍDA: Loko ČB – Prachatice (10:15), Lhenice – Větřní (13:30), Semice – N. Ves (13:30), Vimperk – Bavorovice (14), Dačice – Bernartice (10), Čt. Dvory – Týn (10:15), Planá/L. – Ševětín (10:30), N. Včelnice – Veselí (13:30), Nemanice – Met. Tábor.

I. B TŘÍDA: Hrdějovice – D. Dvořiště (13:30), Dříteň – H. Planá, Loučovice – Frymburk, Dražejov – Cehnice (13:30), Stachy – Sousedovice (15), Volyně – Čkyně, Sedlice – Strunkovice, Chelčice – Vacov, Božetice – Kluky, Sepekov – Kr. Lhota, Kovářov – Chotoviny, Hradiště – Řepeč/Opařany, Slavonice – Mladé (10), K. Řečice – Č. Velenice (10:15), Studená – Ledenice (13:30 Mrákotín), Klikov – N. Bystřice, Lomnice – D. Voda.

DIVIZE DOROSTU: Třeboň – Pet. Plzeň B (10 Břilice), Táborsko B – Strakonice (10:15 Viktoria).

KP DOROSTU: Vodňany/Dříteň – Blatná/ Bělčice (10 Vodňany), Met. Tábor – SKP ČB (10).

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Hradiště/Písek B (10), Strakonice – Roudné (10 ČZ), Loko ČB – J. Hradec (13), Čt. Dvory – Vimperk (13).

Neděle
II. LIGA: Táborsko – Vlašim (Kvapilova ul.).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Lom u Tábora – Čimelice (14:30 Svépomoc), Jankov – Olešník, Želeč – Třeboň, Hluboká – Rudolfov.

I. A TŘÍDA: T. Sviny – Lažiště, Strakonice – Vodňany (na Fezku), Planá u ČB – Slavia ČB, Milevsko B – S. Ústí, Chýnov – Lišov.

I. B TŘÍDA: Netolice – K. Újezd (14:30), Velešín – Boršov, Roudné B – Sedlec, Kaplice – Zl. Koruna, Prachatice B – Bělčice (14 Záblatí), Osek B – Vl. Březí (15), Větrovy – Chyšky, Olešnice – Třebětice (15), Suchdol – Třeboň B.

II. LIGA DOROSTU: Táborsko – Motorlet (10:15 Soukeník), Dynamo B – Sokolov (12 na Složišti).

DIVIZE DOROSTU: Roudné – Příbram (10).

KP DOROSTU: Č. Krumlov – Vimperk (10), Loko ČB – Prachatice (10), Milevsko – Slavia ČB/Borovany (10), Lomnice/Ševětín – Hradiště/Písek B (14 Lomnice).

KP ŽÁCI: Blatná – Milevsko (10), M. Tábor/ Větrovy – Třeboň/D. Voda (14 Viktoria).

SOUTĚŽE OFS ČB

Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Jankov B – Srubec (10), Borovany – Olešník B, Zliv – H. Stropnice, Římov – T. Sviny B, Rudolfov B – Hluboká B.

III. TŘÍDA: Dívčice – Včelná (Dubenec), Lišov B – Lipí (Štěpánovice), N. Hrady – Č Dub.

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: Úsilné – Žabovřesky (15), Loko B – Neplachov (15).

III. TŘÍDA: Vrábče – K. Újezd B (15), Borek – Mokré (15), Mladé B – Hrdějovice B, Týn B – Chrášťany.