Dvoubrankových střelců bylo o velikonočním víkendu více, ale koruna Kanonýra Deníku právem náleží Václavu Křivancovi ze Střelských Hoštic. Ten dal obě branky nyní Chelčicím a o týden dříve se dvakrát trefil i v Husinci.

Za podzim jste nastřílel čtyři branky, stejný počet máte za dva jarní zápasy, do kterých jste naskočil. Přišla ta správná střelecká chuť?
První zápas jsem nemohl odehrát kvůli angíně. Já doufám, že ta správná střelecká chuť přišla, i když ty góly padly hlavně díky celému týmu.

Jak jste své góly do sítě Chelčic viděl sám ze hřiště?
Na první gól mi hezky přihrál Pavel Hlava, pak už jsem šel sám proti brankáři. A druhý gól byl po krásně zahraném přímém kopu Vojty Braťky. Pak už to bylo jen o dobrém náběhu a umístění hlavou.

Tom Bílý zatížil konto Protivína třemi brankami.
Tenhle hattrick si budu pamatovat hodně dlouho, říká mladý kanonýr Tom Bílý

V interní klubové střelecké tabulce ztrácíte jediný gól na Pavla Hlavu. Bude to ještě boj o krále střelců, nebo na to se v týmu nehraje?
Tak tohle vůbec neřešíme. Sešli jsme se dobrá parta. A konkrétně s Pavlem si hodně gólů nahráváme navzájem . I když v Husinci mi mohl nahrát na hattrick, ale přihrávka se mu nepovedla. Možná schválně (smích).

Střelské Hoštice měly po podzimu 14, bodů, nyní za tři kola devět a mohou hrát v klidu. Může za to dobrá zimní příprava, změnili jste něco v týmu?
Absolvovali jsme soustředění v Soběšicích a myslím, že se docela povedlo. I parta se stmelila. A přišla nám hlavně posila, Ruda Květoň z Katovic.

Kanonýr Deníku - Martin Carda (čelem).
Rychle se zachránit a pak si můžeme fotbal užívat, říká střelec Martin Carda

Váš tým nyní čeká další okresní derby v Sedlici. Co vymyslet na soupeře, který bude na domácím hřišti favoritem?
Jestli budeme hrát tak, jako poslední zápasy, tak bychom mohli být Sedlici vyrovnaným soupeřem. Ale bude to hodně těžký zápas.

Takže v Hošticích se vytvořila výborná parta.
To stoprocentně. A musím poděkovat i našim skvělým fanouškům kteří nás hodně podporují především při domácích zápasech. A nesmím zapomenout ani na moji přítelkyni, která, když může, tak nám jezdí také hodně fandit.


Načítám tabulku ...
Promo Kanonýr Deníku

Zdroj: Deník