DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 11. KOLO

Kladruby – Cehnice 1:3 (0:2). Cehničtí byli fotbalovější, na domácích byla vidět snaha. Tři body si však nakonec zaslouženě odvezli hosté. Branky Smejkal – Herzig, Duba, vlastní. Rozhodčí Poklop.

Bavorov – Střelské Hoštice 1:0 (1:0). Bavorovští dali gól už v 5. minutě po rohu, který se ve vyrovnaném zápase ukázal být vítězný. Branku dal Janura. Pískal Šindelář.

Lom – Vodňany B 0:1 (0:1). Hosté byli po celé utkání o trochu lepší a vytvořili si více brankových příležitostí. Velkou šanci na vyrovnání měli domácí v 80. minutě, ale prudkou ránu vytěsnil gólman na tyč. Zápas rozhodla akce z 35. minuty, když po chybě domácí obrany proměnil hostující hráč samostatný náběh na brankáře. Branku dal Marinov. Řídil Jeřábek.

Malenice – Katovice B 2:2 (2:2). V prvním poločase šli domácí dvakrát do vedení, další šance však promarnili. Hosté je potrestali, když dali vyrovnávací gól ve 45. minutě. Ve vyrovnané druhé půli gól nepadl a zápas tak skončil remízou.Branky Jůzek 2 – L. Blatský 2 (1 z p.). Rozhodoval Maroušek.

Lnáře – Sedlice B 0:2 (0:1). K vidění byl dobrý fotbal. Domácí šance nevyužili, hosté udeřili dvakrát z trestných kopů umístěnými střelami a odvezli si zaslouženě tři body. Branky Běloušek 2. Sudí Káník.

Civa Trans Rovná – Dražejov 1:1 (0:1). První poločas byl poměrně vyrovnaný. Hosté byli o něco aktivnější a podařilo se jim jít do vedení. Do poločasu mohli náskok navýšit, ale naopak i domácí mohli vyrovnat nebo otočit stav. Po změně stran se Rovné podařilo po pěkné akci z poloviny hřiště srovnat. Dražejovští nastřelili ještě tyč a domácí na úplném konci mohli zvrátit výsledek ve svůj prospěch. Nakonec spravedlivá remíza. Branky Hájek – Vítovec. Pískal Krejčík.

Čestice – Blatná B 3:6 (1:2). Utkání se hrálo prvních třicet minut ve svižném tempu s převahou domácích, kteří šli do vedení. Hosté ještě v prvním poločase otočili skóre ve svůj prospěch a po změně stran rozhodli třemi góly během patnácti minut o své výhře. Branky Novák, Smejkal, Brož – J. Bulka 3, Kratochvíl 2, Prokopec. Rozhodčí Sadlak.

DUDÁK III. TŘÍDA A – 1. KOLO

Junior Strakonice – Cehnice B 10:0 (3:0), Mára 3, Kratochvíl, Cibulka 2, Horňák, Liška, Šíp. Řídil Rynda. Sousedovice B – Balvani 1:3 (0:1), Marek – Virostek, Sýkora, Tesař. Rozhodoval Kolář. Pracejovice – Mnichov 6:1 (2:1), P. Uhlík, Masák, Vanda 2 – Melichar. Sudí Homola. Radošovice – Doubravice 0:8 (0:2), Ounický 3, M. Pecko 2, Kořán, P. Pecko, Raba. Pískal Bernas. Volno měly Hoslovice.

9. Mnichov 8 1 0 7 7:31 3

Dudák 35 plus – dohrávka 1. kola: Katovice – Junior Strakonice nehráno, odloženo pro nezpůsobilý terén.

MANE OP žáků – 1. kolo: Katovice – Bělčice 2:2 (1:1), Fábera, Matějka (p.) – Houda, Vala. Na penalty vyhrály Bělčice. Čestice – Bavorov 0:5, Martínek, Michalcová, Kucul, Kvapil, Kůs. Dražejov – Chelčice nehráno, odloženo pro nezpůsobilý terén. Sedlice/Doubravice – Poříčí 3:4 (2:3), Ludvík 2, D. Soukup – Roučka, Novák 2. Volno měly Střelské Hoštice.

9. Stř. Hoštice 8 0 0 8 5:40 0

Protom OP starších přípravek – 10. kolo: Střelské Hoštice/Sousedovice – Blatná A 4:12 (1:7), Staněk 2, M. Rejšek, Šíp – Šejvar 4, Fiřt 3, D. Bulka 2, A. Bulka, Vondruška, Bláha. Blatná B – Dražejov 2:4 (1:0), Drnek, Bláha – Wiedeman 3, Beran. Štěkeň – Bavorov 6:2 (2:2), Všetečka 3, Dufek, Stoger, Kuneš – Šuba, Funda. Osek – Volenice 3:0 (1:0), Varga 2, Sládek. Chelčice – Strakonice B 4:7 (1:5), Koberna, Sosna 2 – Brož 4, Ředina 2, Hrašný. Sedlice/Doubravice – Vodňany 4:2 (2:0), Kubelák 3, Novák – Heloun, Samilo. Katovice – Volyně 8:2 (5:1), Hejtmánek 3, Šmejkal, Bártík 2, Prokop – Chvosta, Vávra. Dohrávka 9. kola: Strakonice B – Osek 9:1 (3:1), Ředina 4, Štěch 2, Hájek, Pomej, Polák – Varga.

14. Volenice 12 0 0 12 17:75 0

Prima OP mladších přípravek – 10. kolo: Střelské Hoštice/Sousedovice – Katovice 4:6 (0:3), Zimanzl, J. Pivnička 2 – Bártík 5, Kohout. Štěkeň – Volenice 13:0 (7:0), Kuneš 8, Hrdina 4, Macků. Blatná A – Bělčice 12:5 (6:1), Krátký 6, Outlý 4, Hovorka, Kostohryzová – Hlaváček 5. Chelčice – Strakonice B 8:7 (4:4), Sosna 7, Brož – Pacák 4, Moudrý, Janda, Fiřt. Blatná B – Vodňany 12:2 (7:2), Čížek 3, Fišer, T. Říha 2, Vohryzka, Šimeček, Vaněček, Fejtl, Brynda. Sedlice/Doubravice – Volyně 5:4 (2:3), Řanda 4, Baloušek – Chvosta 2, Punčochář, Vávra. Volno měl Dražejov.

1. Blatná A 11 9 2 0 112:39 31
2. Chelčice 10 8 1 1 93:50 25
3. Volyně 11 8 0 3 90:29 24
4. Dražejov 10 6 1 3 86:53 19
5. Hoštice/Sou. 10 6 0 4 81:52 18
6. Blatná B 10 5 1 4 70:68 17
7. Štěkeň 10 5 1 4 77:55 16
8. Sedlice/Dou. 10 4 1 5 48:52 14