DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 10. KOLO

Blatná B – Doubravice 1:1 (1:1). Ve vyrovnaném utkání šli domácí do vedení ve 14. minutě, hosté srovnali ve 35. minutě. Oba týmy ještě nevyužily své další šance a dělba bodů byla spravedlivá. Branky Kerndl – Soukup. Rozhodčí Poklop.

Volyně – Lom 1:0 (0:0). Volyňští měli celý zápas mírnou převahu, o zisku tří bodů rozhodl deset minut před koncem nejlepší hráč na hřišti Chvosta. Pískal Anšlág.

Lnáře – Cehnice 2:5 (1:1). V prvním poločase měli domácí navrch, ale nevyužili šance. Hosté rozhodli během pěti minut druhé půle, kdy vstřelili tři góly. K vidění bylo pohledné utkání. Branky P. Ďulík, Vajda – Turek 2, Vaněk, Křiváček, M. Frčka. Rozhodoval Stejskal.

Bavorov – Civa Trans Rovná 4:0 (1:0). První poločas byl vyrovnaný, šance byly na obou stranách. Domácím se ovšem podařilo vstřelit chvíli před přestávkou gól do šatny. Brzy po obrátce Bavorovští náskok navýšili, postupně ovládli hru a přidali ještě další góly. Branky Carda, T. Řezáč 2. Řídil Krejčík.

Katovice B – Dražejov 4:0 (1:0). Zasloužené vítězství domácích, kteří navíc nevyužili řadu dalších šancí – včetně penalty. Branky Koblic 2, Bálek, Papež. Sudí Mondek.

Sedlice B – Malenice 3:4 (2:1). Vyrovnaný zápas, domácí po půli vedli, hosté ale otočili na 2:3. Sedličtí vyrovnali, Maleničtí však nakonec vstřelili vítězný gól. Vyhrál šťastnější. Branky V. Šavrda 2, Štolba – O. Hoško 2, Slepička, Uhlíř. Rozhodčí Kolář.

Střelské Hoštice – Osek B 3:0 (1:0). Domácí hráči v utkání s vedoucím mužstvem soutěže dodrželi taktiku stanovenou trenérem Václavem Palivcem a zaslouženě zvítězili. Kromě tří branek nastřelili ještě dvě tyče. Osečtí dobře kombinovali, moc gólových příležitostí si však nevytvořili. Branky J. Boukal 2, M. Švihovec. Řídil Raba.

DUDÁK III. TŘÍDA – 9. KOLO

Sousedovice B – Drahonice 3:3 (3:2), Novák, Machovec, Mráz – Moudrý 2, Vokáč. Řídil Jáchim. Kladruby – Štěkeň B 3:3 (2:3), Biněda 2 (1 z p.), vlastní – Peterka 3. Pískal Zábranský. Pracejovice – Libějovice 2:4 (0:1), Uhlík 2 – F. Čížek 2, Marek Kopecký, Charamza. Sudí Chvosta. Vodňany B – Balvani 1:2 (0:2), M. Machnyk – Šebesta, Boukalík. Rozhodčí Linhart. Čestice – Hoslovice 1:0 (0:0), J. Novák. ČK: 1:0. Rozhodoval Bernas.

DUDÁK IV. TŘÍDA – 9. KOLO

Cehnice B – Číčenice 2:5 (0:1), Čech 2 – Brtna, Pečený, Šimek, Pavlíček, J. Fodor. Řídil Hejtmánek. Volyně B – Lnáře B 4:2 (2:2), Pour 3, vlastní – J. Ďulík, Holman. Rozhodčí Hollman. Doubravice B – Předslavice 4:2 (2:0), R. Prokopius, Štěrba, Černý, Čadek (p.) – Šašek, Jůzek. Rozhodoval Káník. Nišovice – Mnichov 2:6 (0:3), S. Lukeš, Váňa – Dušan Pavlovič, D. Švihovec 2, P. Švihovec, Kohout. Pískal Zábranský. Volno měly Radošovice.

1. Mnichov 8 5 3 0 25:14 18
2. Volyně B 7 5 1 1 23:8 16
3. Číčenice 7 5 1 1 20:13 16
4. Předslavice 7 3 2 2 16:15 11
5. Radošovice 7 3 1 3 13:11 10
6. Nišovice 7 3 0 4 16:25 9
7. Doubravice B 7 2 1 4 17:18 7
8. Lnáře B 7 1 0 6 10:23 3