Slavia - Sivasspor 1:1 /0:1/. 65. vlastní Goutas /Sivasspor/ - 28. Gradel /11/. ŽK Jurásek - Gradel, Vural. Diváků: 18 132. Rozhodčí: Rade Obrenovič - J. Praprotnik a G. Kordež. 
Slavia:  Kolář -  Masopust /46. Douděra/, Ousou /46. Santos/, Kačaraba, D. Jurásek - Thiéhi /57. M. Jurásek/, Oscar - Olayinka, Lingr, Ewerton - Sor /46. Tecl/, trenér Jindřich Trpišovský.
Sivasspor: Vural - Valcin, Goutas, Appindangoyé, Erdal - Ulvestad /76. Sabia/, Arslan - Yesilyurt, Charisis 69. Yatabaré/, Grabel - Angielslki /69. Keita/, trenér Riza Calimbay.

Strakonická odbočka jela na zápas dvěma tranzity a pevně věřila ve vítězství, které by Slavii zajistilo postup v případě zaváháni Kluže. Kluž nezaváhala a my jsme uhráli pracně jeden bod. Je to velké zklamání, hra byla plná nepřesností, strachu vystřelit na bránu soupeře a když byla střela, tak šla mimo brankové tyče. Sice byl druhý poločas  lepší prvního, ale na vítězství to nestačilo. Pochvalu  by si zasloužil Olayinka, ale i ten se bál vystřelit na branku. V poháru končíme a je se třeba soustředit na ligu a přes zimu něco vymyslet v útočné fázi společně se střelbou. Chybí velmi vůdčí osobnost mužstva, která by řídila hru.

Autor: Jan Malířský