Sousedovice – Albrechtice
3:1 (1:0)
Stanislav Rataj, předseda oddílu: „
Ve vyrovnaném utkání se do první šance dostali hosté, kteří v 10. minutě Píchou nastřelili břevno. Ve 30. se ale dostal k míči M. Glazunov a Westra vedla 1:0. Ten samý hráč zvýšil v 53. minutě na 2:0 a o deset minut později završil naší úrodu branek Brynda. Hosté zaznamenali čestný úspěch v 87. minutě, když o čtyři minuty dříve opět nastřelili břevno. Jejich branku dal M. Vyskočil.“

Sestava: Šilhan – T. Glazunov, Vodvářka, Šopinec – Dvorovčík – Beznoska – L. Duba, M. Glazunov, M. Duba – Brynda, Kouba (75. Novotný).

Vl. Březí – Štěkeň
1:2 (0:1)
Lubomír Věneček, asistent trenéra:
„Začalo to ve 20. minutě, kdy jsme přečíslili obranu domácích a střelou k kolem brankáře otevřel skóre Lhota. O pět minut později udržel čisté konto Čakrt a ve 28. šla střela domácích jen těsně vedle. Poločas pro nás skončil tedy dobře.

Ve druhé části mohl zvýšit Sivera, jeho šance skončila těsně vedle branky. V 60. bylo srovnáno pohotovou dorážkou po rohu. V 72. nám zatrnulo – z velkého tlaku domácích šla střela nad a vzápětí pak Čakrt likvidoval další tutovku. V 83. ale utekl Aleš, obstřelil brankáře a Otavan vezl domu tři body za výhru 2:1.“

Sestava: Čakrt – Kotrba, Švejnoha, Vachta, Čížek (90. Miško) – Aleš, Kovanda, Vaněk (46. Sivera), Páník – Poláček (75. Hájek), Lhota.

Vacov – Vodňany B
2:0 (0:0)
Vladimír Petřík, sekretář klubu:
„Domácí měli více ze hry, hosté spoléhali na rychlé brejky. Ve 30. minutě neproměnil šanci Prokop a následovaly dvě šance domácích, ale brankář Chalupský byl vždy na místě. Po rohovém kopu hostů vyrážel nebezpečnou hlavičku Vokatého brankář na roh.

V 50. minutě měli hosté největší šanci, když běžel Štěch sám z poloviny hřiště na brankáře, ale zakončení bylo nepřesné. Domácí v 73. minutě využili nepřesné rozehrávky hostů na polovině hřiště a z rychlého protiútoku otevřeli skóre zápasu. V 88. minutě domácí zahrávali rohový kop a hostující Bakula si dal vlastní branku.“

Sestava: Jan Chalupský – Bakula, Bečvář, Hajný, Kapusta – Michal Vokatý, Kopenec, Jarolímek, P. Prokop – Štěch, Dvořák (65.Filip).

Bělčice – Přešťovice B
3:2 (1:2)
Josef Říský, organizační pracovník Sokola Bělčice:
„My měli vlažný začátek a hosté zase rychlý nástup. Už v 6. minutě vedli krásnou střelou z 25 metrů 1:0. Potom jsme se ale našli a po sérii pokusů v 19. minutě srovnal Toman na 1:1 a ve 43. dal P. Hevera na 2:1.

Hosté srovnali v 57. minutě a v 84. nastřelili tyč a břevno, ale pak se potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš a Toman ze 30 metrů rozhodl.“

Bělčice: Kočovský – Toman, Suda, Hlaváč (46. R. Zamrazil), M. Hevera – Hanzlík, Sejkora, Krameš (46. P. Hevera), M. Vejšický – P. Říský, Krejčí (75. Zeman).

Jiří Kříž, trenér Přešťovice B: „Jak vám asi řekli z Bělčic, měli jsme lepší začátek a brzy vedli. Domácí se ale stačili rozehrát a nacvičeným signálem srovnali. Těsně před přestávkou nám zasadili ránu v podobě druhé branky.

Podařilo se nám ve druhé části vyrovnat, ale jejich nejlepší hráč Toman dal rozhodující gól, když my nechali míč předtím poskakovat na břevně a tyči. Dá se říci, že nás porazil on – dvě branky dal a na třetí přihrál. Byl to docela dobrý zápas s lepším koncem pro domácí.“

Přešťovice B: Hrčka – Sokol, Krenk, Švihovec, Hejlek – Rybák, J. Mára, Slabý, Pešek – Hájek (78. Baloušek), V. Šrámek (88. Suda). ⋌(pš)