V neděliodpoledne mohou strakoničtí divizionáři potvrdit, že výhry s Vejprnicemi a zejména ve Voticích znamenají konec hořkých časů. V 16.30 začíná na Křemmelce mač s béčkem Žižkova.

„Musíme potvrdit obě výhry a Votice obzvlášť,“ řeklpro Deník trenér Jaroslav Voříšek. Právě 1:0 ve Voticích pro něj znamenalo setrvání ve funkci trenéra.

Žižkovská záloha nastřílela v minulém kole Jankovu šest branek a žádnou nedostala. Je to tedy střelecky silný soupeř? „Těžko říci, každý zápas je jiný. Ale řekl bych, že v tom je jeho síla,“ pokračuje strakonický kouč. Jeho svěřenci však budou mít proti Jankovu jednu výhodu – od 15 hodin hraje v Českých Budějovicích žižkovské áčko a do Strakonice tedy opravdu asi přijede ryzí záloha. „Mám pocit, že proti Jankovu hráli čtyři kluci z áčka, což na výsledek určitě mělo vliv,“ kombinuje Voříšek. Nijak ale nepodceňuje, že rezerva Žižkova je špičkou divize.

Podívejme se, jak je na tom strakonický celek. Po zdravotní stránce je v pořádku až na lehkou virozu Petra Hovorky, ale ta by jeho start ovlivnit neměla. „V týmu panuje dobrá nálada, kluci jsou v optimální pohodě a hrají s velkou chutí. Všichni věříme, že zítra vyhrajeme,“ zakončil Jaroslav Voříšek.