Strakonice přivezly vítězství

Koloveč - Divizní fotbalisté Strakonic poprvé na jaře získali tři body, v Kolovči vyhráli 1:0.

10.4.2012

Fernando Hudson (vlevo) dal jediný gól utkání, Strakonice porazily Koloveč 1:0.Foto: Jan Škrle

KOLOVEČ – STRAKONICE 0:1 (0:0)

Domácí vedl z lavičky generální sportovní manažer Milan Lucák. Zatímco za hosty poprvé nastoupil Patrik Káník, druhá posila Jakub Holý byl pouze na lavičce a do hry se vůbec nedostal.

Trenér Procházka měl k dispozici silný tým. Hlavně v brance nastoupil zkušený Křížek a působil velmi jistě a v obraně pendl Brezinský a vedle něho odehrál výborný zápas Sláma, který do utkání nastoupil poprvé s kapitánskou páskou.

Domácím dělal hlavně v prvním poločase velké problémy svojí rychlostí Hudson. Vše pozorně sledoval Jiří Kotrba. Celý zápas se hrál rychlý a důrazný fotbal. Od toho se také odvíjel počet karet, desetkrát se žlutilo a sudí vytáhl dokonce i jednu červenou kartu. Viděl ji domácí Baxa, když mu unikl Fernando Hudson, který šel sám na branku a domácí bek ho podrazil na velkém vápně.Jelikož měl již jednu žlutou tak šel předčasně pod sprchy.

Největší šanci první půle měl ve 40. minutě domácí Tomáš Došek, byl sám, ale z osmi metrů nemířil přesně.

Ve druhém poločase v 56. minutě Fernando Hudson měl před sebou prázdnou branku a nemýlil se. V 64.minutě se mohli radovat i domácí, ale hlavička Vůjtěcha šla těsně vedle Křížkovi branky.

Branka: 56. Hudson. Rozhodčí: Melinčuk – Pešek, Aubrecht. ŽK: 6:4 (Baxa, Vůjtěch, L. Došek, Černý, Malý – Káník, Petráň, 39. Hovorka, 70. Sajtl). ČK: 1:0 (64. Baxa). Diváků: 250.

Strakonice: Křížek – Dvořák (76. Rein), Sláma, Brezinský, Koutný -Sajtl, Hovorka (79. Janů), Petráň (90. Holub), P. Káník – Hudson, Němec.

Autor: Redakce

10.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Mechanik opravář, 20 000 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků seřizovač a programátor CNC strojů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o seřizování a programování CNC strojů v dřevovýrobě, Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení., KONTAKT: nejprve se telefonicky ozvat: 606754703, 730516325. Pracoviště: Drevys pro s.r.o., 387 42 Lnáře. Informace: Kontakt, +420 606 754 703,730 516 325. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 26 000 Kč Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí ošetřovatel skotu - stájník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, T - výhodou, praxe vítána, Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, VÝHODY: příspěvky na penzijní připojištění, naturálie, KONTAKT: telefonicky od 7:00-15.30 hod., Brožovská Petra Ing., tel.: 602136442, e-mail: agro@agrosedlice.cz. Pracoviště: Agro sedlice, a.s., Palackého, č.p. 276, 387 32 Sedlice u Blatné. Informace: Petra Brožovská, +420 602 136 442. Výroba - Výroba Seřizovači 21 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů obsluha obráběcího stroje - frézař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Výhodou min. vyučen ve strojírenském oboru. Praxe v oblasti obsluhy obráběcích strojů, manuální zručnost, spolehlivost, čtení výkresové dokumentace., Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou, VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování či stravenky, příplatek za odpolední směnu a další firemní benefity, KONTAKT: Ing. Nosková Tereza, tel.: 383312524, e-mail: noskova@biso.cz. Pracoviště: Biso-keibel s.r.o., 386 01 Strakonice 1. Informace: Tereza Nosková, +420 383 312 524. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební technik 20 000 Kč Stavební technici provozní technik výroby. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: řízení výroby prefabrikátů, Pracovní poměr na dobu neurčitou, VÝHODY: podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, 13.plat a jiné zaměstnanecké bonusy, KONTAKT: Krejsa, e-mail: krejsa@strakon.cz. Pracoviště: Strakon cz s.r.o. - pracoviště, Baarova, č.p. 268, 386 01 Strakonice 1. Informace: Krejsa, .

Jihostroj hrál v úterý na domácí půdě s  Aero Odolena Voda 3:1.
22

Jihostroj první zápas vyhrál

Jinín hostil finále MMČR Junior v motokrosu.
60

Jinín zakončil Mezinárodní mistrovství ČR Junior v motokrosu

Výborný zápas, chválil své mužstvo po vítězství ve Vsetíně asistent Aleš Totter

České Budějovice – Velmi dobrý výkon, cenné tři body za výhru 3:2 a šestibodový náskok na čele první Chance ligy. Takhle povedený byl zájezd hokejistů ČEZ Motoru do Vsetína. Sobotní zápas v Benátkách mají Jihočeši odložený, v pondělí je čeká domácí šlágr s Jihlavou (17.30).

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

Hradec porazit a dostat se do čela, má jasno Havelka

České Budějovice – České fotbalisty do dvaceti let k zápasu evropské soutěže Elite Tournament s Anglií v Č. Budějovicích na stadion Dynama na Střeleckém ostrově přivedl jako kapitán dvacetiletý sparťan Filip Havelka, jenž je od letošního léta na hostování právě v českobudějovickém Dynamu.

-

Motor se zaskvěl, vyloupil Lapač a veze ze Vsetína hodně cenné tři body

Vsetín – Hokejisté ČEZ Motoru uzavřeli úvodní čtvrtinu základní části první Chance ligy vítězstvím na horkém vsetínském ledě po tuhém boji 3:2 a potvrdili roli lídra tabulky.