Strakonice přivezly vítězství

Koloveč - Divizní fotbalisté Strakonic poprvé na jaře získali tři body, v Kolovči vyhráli 1:0.

10.4.2012

Fernando Hudson (vlevo) dal jediný gól utkání, Strakonice porazily Koloveč 1:0.Foto: Jan Škrle

KOLOVEČ – STRAKONICE 0:1 (0:0)

Domácí vedl z lavičky generální sportovní manažer Milan Lucák. Zatímco za hosty poprvé nastoupil Patrik Káník, druhá posila Jakub Holý byl pouze na lavičce a do hry se vůbec nedostal.

Trenér Procházka měl k dispozici silný tým. Hlavně v brance nastoupil zkušený Křížek a působil velmi jistě a v obraně pendl Brezinský a vedle něho odehrál výborný zápas Sláma, který do utkání nastoupil poprvé s kapitánskou páskou.

Domácím dělal hlavně v prvním poločase velké problémy svojí rychlostí Hudson. Vše pozorně sledoval Jiří Kotrba. Celý zápas se hrál rychlý a důrazný fotbal. Od toho se také odvíjel počet karet, desetkrát se žlutilo a sudí vytáhl dokonce i jednu červenou kartu. Viděl ji domácí Baxa, když mu unikl Fernando Hudson, který šel sám na branku a domácí bek ho podrazil na velkém vápně.Jelikož měl již jednu žlutou tak šel předčasně pod sprchy.

Největší šanci první půle měl ve 40. minutě domácí Tomáš Došek, byl sám, ale z osmi metrů nemířil přesně.

Ve druhém poločase v 56. minutě Fernando Hudson měl před sebou prázdnou branku a nemýlil se. V 64.minutě se mohli radovat i domácí, ale hlavička Vůjtěcha šla těsně vedle Křížkovi branky.

Branka: 56. Hudson. Rozhodčí: Melinčuk – Pešek, Aubrecht. ŽK: 6:4 (Baxa, Vůjtěch, L. Došek, Černý, Malý – Káník, Petráň, 39. Hovorka, 70. Sajtl). ČK: 1:0 (64. Baxa). Diváků: 250.

Strakonice: Křížek – Dvořák (76. Rein), Sláma, Brezinský, Koutný -Sajtl, Hovorka (79. Janů), Petráň (90. Holub), P. Káník – Hudson, Němec.

Autor: Redakce

10.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Dvousměnný provoz: 6:00-14:30/ 11:30-20:00 hod., Mzda: 14.000,- Kč + 5.000,- Kč prémie, KONTAKT: Benešová Gabriela Mgr., tel.: 382 203 275, e-mail: gabriela.benesova@muuupisek.cz. Pracoviště: Maso uzeniny písek, a.s. - prodejna - coop supermarket terno-strakonice, Volyňská, č.p. 192, 386 01 Strakonice 1. Informace: Gabriela Benešová, +420 382 203 275.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - STRAKONICE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě STRAKONICE. , , Pracovní náplň , • prodej masa , • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva , • manipulace se zbožím , , Požadujeme , • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou , • chuť do práce , • nezaučené zaučíme , , Nabízíme , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi s možností postupu , , V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na alehka@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště strakonice, Katovická, č.p. 1303, 386 01 Strakonice 1. Informace: Adéla Lehká, +420 416 856 107.

Výroba - Výroba Strojírenští technici kontroly kvality, 23 000 Kč

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti výrobní kontrolor. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání SOU ve strojírenském oboru výhodou nebo praxe ve výrobní kontrole, Mzda: od 23.000,- Kč (uvedená mzda je orientační, bude předmětem jednání), příplatky a odměny budou sděleny při osobním jednání, VÝHODY: podnikové stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, KONTAKT: Bc. Pavlína Káchová, tel.: 737 230 739, e-mail: p.kachova@aluprogress.com. Pracoviště: Aluprogress a.s., Písecká, č.p. 1329, 386 01 Strakonice 1. Informace: Pavlína Káchová, +420 737 230 739.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 14 900 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: vyučení v oboru., Nástup možný ihned - dle dohody., Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení., KONTAKT: Hejduková Dana Mgr., tel.: 602366130, e-mail: hejdukova@volynskalecebna.cz. Pracoviště: Nemocnice volyně s.r.o., Husova, č.p. 401, 387 01 Volyně. Informace: Dana Hejduková, +420 602 366 130.

Biologické centrum představilo veřejnosti svou práci.
36

EXKLUZIVNĚ V DENÍKU: Děti vyráběly hmyzí hotely

Úklid města ve 21. a 22. týdnu

Chtěli tři body, mají jen jeden

České Budějovice - V posledním domácí utkání se fotbalisté Dynama v neděli se svými nejvěrnějšími fanoušky v zápase s Třincem bezgólovou remízou.

46. ročník Rallye Český Krumlov ovládl suverénně největší favorit Jan Kopecký

Český Krumlov – Jan Kopecký se stal vítězem již 46. ročníku Rallye Český Krumlov. Na jihu Čech zvítězil už popáté a upevnil si tak svou pozici na čele mezinárodního mistrovství republiky.

OBRAZEM: Pod hradem svištěly střely

Strakonice – V příkopu strakonického hradu se v sobotu 19. května konal pátý ročník střeleckých slavností.

OBRAZEM: Sobota v Purkarci patřila vorařům

Purkarec - Ukázky práce vorařů, prohlídka muzea nebo dětská tvořivá dílna.