KOLOVEČ – STRAKONICE 0:1 (0:0)

Domácí vedl z lavičky generální sportovní manažer Milan Lucák. Zatímco za hosty poprvé nastoupil Patrik Káník, druhá posila Jakub Holý byl pouze na lavičce a do hry se vůbec nedostal.

Trenér Procházka měl k dispozici silný tým. Hlavně v brance nastoupil zkušený Křížek a působil velmi jistě a v obraně pendl Brezinský a vedle něho odehrál výborný zápas Sláma, který do utkání nastoupil poprvé s kapitánskou páskou.

Domácím dělal hlavně v prvním poločase velké problémy svojí rychlostí Hudson. Vše pozorně sledoval Jiří Kotrba. Celý zápas se hrál rychlý a důrazný fotbal. Od toho se také odvíjel počet karet, desetkrát se žlutilo a sudí vytáhl dokonce i jednu červenou kartu. Viděl ji domácí Baxa, když mu unikl Fernando Hudson, který šel sám na branku a domácí bek ho podrazil na velkém vápně.Jelikož měl již jednu žlutou tak šel předčasně pod sprchy.

Největší šanci první půle měl ve 40. minutě domácí Tomáš Došek, byl sám, ale z osmi metrů nemířil přesně.

Ve druhém poločase v 56. minutě Fernando Hudson měl před sebou prázdnou branku a nemýlil se. V 64.minutě se mohli radovat i domácí, ale hlavička Vůjtěcha šla těsně vedle Křížkovi branky.

Branka: 56. Hudson. Rozhodčí: Melinčuk – Pešek, Aubrecht. ŽK: 6:4 (Baxa, Vůjtěch, L. Došek, Černý, Malý – Káník, Petráň, 39. Hovorka, 70. Sajtl). ČK: 1:0 (64. Baxa). Diváků: 250.

Strakonice: Křížek – Dvořák (76. Rein), Sláma, Brezinský, Koutný -Sajtl, Hovorka (79. Janů), Petráň (90. Holub), P. Káník – Hudson, Němec.