STRAKONICE – BOHEMIANS B 1:1 (1:1)

Strakoničtí konečně vstřelili první jarní gól, který ale znamenal jen zisk bodu. Domácí začali aktivně, ale převaha dlouho vyloženou šanci nepřinesla. Až ve 23. minutě se dostal míč ve vápně k Hovorkovi, který otevřel skóre – 1:0.

Ani ne za pět minut protáhl Sláma pěknou střelou hostujícího gólmana Havránka, který jeho pokus vyrazil. Ve 33. minutě kopali Bohemians přímý kop, ke kterému se postavil Žáček a z třiceti metrů poslal míč do šibenice, brankář Rojík byl bezmocný – 1:1.

O chvíli později mohli Jihočeši dát druhý gól, ale Dvořák zblízka napálil jen gólmana.

I druhou půli začali domácí aktivně, v 52. min. Holub zblízka hlavičkoval opět jen do rukavic Havránka. Na druhé straně následně dobrý pokus Pražanů vyrazil Rojík. Pak se hrálo jen mezi vápny.

V 80. minutě mohl o vítězství Strakonic rozhodnout Hudson, který se probil do zakončení, ale zblízka trefil znovu jen brankáře Havránka. Domácí měli více šancí, ale doplatili na jejich neproměňování.

Branky: 23. Hovorka – 33. Žáček. Rozhodčí: Vnuk – Svoboda, Štuk. Diváků: 85.

Strakonice: Rojík – Dvořák, Sláma, Holub, Janů (69. Rein) – Sajtl, Petráň (85. Slavík), Koutský, Hovorka – Hudson, Vaněk.

1. Benešov ⋌19 13 3 3 34:16 42
2. Horní Měcholupy ⋌19 12 5 2 48:17 41
3. Votice ⋌19 12 1 6 41:21 37
4. Táborsko B ⋌19 10 5 4 29:18 35
5. Strakonice ⋌19 9 5 5 34:18 32
6. Slavia B ⋌19 8 7 4 45:29 31