Komentáře k zápasům:

Petr Novák, předseda FK Chelčice: „První poločas jsme se prali statečně a v určitých pasážích jsme byli aktivnější. Druhý poločas se již hrál v neregulérních podmínkách. Na hřišti stálo místy několik centimetrů vody, to nepřidalo vůbec ničemu. Těchto podmínek dovedli využít domácí, kteří se propracovali ke standardním situacím a dvě z toho zužitkovali. Je nutné podotknout, že oba góly doputovaly do naší sítě s pomocí našich hráčů. My jsme zvládli ještě za stavu 1:0 vyrovnat, kdy se z penalty prosadil Šácha. To však bylo z naší strany všechno."

Sestava: Novák – Trobl, Kopenec, Benedikt, Čížek – Jaroslav Jakš, Lang, Valenta (65. Varyš), Turek – Šácha, Veselý (30. Jan Jakš).

Drahomír Hájek, trenér Štěkně: „Utkání se odehrálo prakticky na vodě, kdy po dohodě s hostujícím mužstvem i s rozhodčími se hrálo, i když s fotbalem to nemělo nic společného. Všechny míče se jen nakopávaly ve vodě a hrálo se většinou ve vzduchu. Našim hráčům tato skutečnost vyhovovala více a bojovali, jako už jsem je dlouho neviděl. Proti vedoucímu týmu tabulky zaslouženě vyhráli. Hosté si nevytvořili žádnou šanci, i když hráli v kompletní sestavě. Do vedení nás poslal už ve 4. minutě Páník a v 17. minutě z penalty zvýšil Havránek."

Sestava: Fiřt – Vachta, M. Čížek, Jariabka, V. Čížek (70. Macků) – Prokeš, Hájek ml., Havránek, Kovanda – Poláček (60. Šimon), Páník.

Martin Bulka, trenér Blatné: „Kvůli nepříznivému počasí se hrálo na umělé trávě a mnoho krásy duel nepřinesl. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, ale gól jsme vstřelili pouze my, kdy dorostenec Richard Šejvar šel sám na brankáře téměř od poloviny hřiště a s přehledem svou příležitost využil. Po obrátce byli hosté lepším týmem – po naší ztrátě míče uprostřed hřiště se dostali do přečíslení a po rychlé akci vyrovnali. Poté jsme měli několikaminutovou výhodu díky zranění jednoho protihráče, ovšem nevyužili jsme ji. Naopak hosté potrestali naši špatnou hru, deset minut před koncem se ujali vedení. Naše morálně volné vlastnosti nyní nejsou na takové výši, abychom duely otáčeli, proto jsme zaslouženě prohráli. Na hráčích je znát, že o nic nehrají."

Sestava: Sedláček – Skuhravý, Uldrich, Marek, Šlehubr – Merašický, Prokopec, Kratochvíl, Motyka, Kilián – R. Šejvar. Střídali Motejzík, Voborník.